Torii מכריזה על קפיצת מדרגה בפלטפורמת ניהול תוכנות ה- SaaS שלה עם שילוב בינה מלאכותית

אורי הרמתי, מנכ"ל ומייסד שותף של טורי . תמונה - לנס הפקות

חברת הסטארט אפ הישראלית טורי (Torii), אשר פיתחה ומשווקת פלטפורמה לניהול תוכנות SaaS (Software as a Service), הכריזה על  הדור הבא של פלטפורמת ניהול SaaS (SMP) שלה, הכוללת סדרה של פיתוחים חדשניים וייחודיים בעולם ניהול תוכנות ה- SaaS. 

הפלטפורמה החדשה שהציגה Torii היא היחידה המונעת על ידי בינה מלאכותית יוצרת (Generative AI), המסייעת להפוך משימות גוזלות זמן לאוטומטיות, לקצץ הוצאות על תוכנות SaaS ומספקת תובנות מהירות יותר אודות השימוש בתוכנות SaaS בארגון, הניתנות לאימוץ מהיר. הפלטפורמה הפתוחה הייחודית מאפשרת בסופו של דבר למחלקות ה- IT בארגונים להישאר בחזית החדשנות בניהול תוכנות SaaS, ולהשתמש בפתרון של Torii לניהול כלל התוכנות בארגון במקום אחד. 

על פי דוח שפורסם לאחרונה על ידי חברת המחקר גרטנר, הוצאות על תוכנות SaaS צפויות לגדול ב-17.9% ולהסתכם ב-197 מיליארד דולר בשנת 2023, כאשר עוד ועוד ארגונים מסתמכים על כלי SaaS על מנת לשתף פעולה בין אנשים וצוותים, לייצר תקשורת, להשלים משימות במהירות ולנהל את הפעילות עסקית. 

עם זאת, ריבוי אפליקציות SaaS הפך את עבודת מחלקות ה- IT לקשה יותר. יש להם רשימה בלתי נגמרת של משימות: מניסיון לצמצם את ההוצאות על רישוי תוכנה ועד לניהול איומי אבטחה בשל שימוש של משתמשים ביישומים שאינם מאושרים ואינם מוכרים לצוות אבטחת המידע. באמצעות שילוב ה-  Generative AI בפלטפורמת ה- SMP של Torii היא לא רק פותרת את האתגרים הללו, אלא מגדירה מחדש את ניהול תוכנות ה-SaaS ומציבה סטנדרטים חדשים בתעשייה. מהיכולת לבנות ולארגן זרימות עבודה מורכבות כדי להפוך כל משימות ה-SaaS לאוטומטיות, ועד שילוב רכיבי בינה מלאכותית המשפרים את יכולת התיעוד של תוכנות ה- SaaS בארגון, תוך ביטול הצורך בהזנת נתונים ידנית. הפלטפורמה המשופרת מתהדרת באינסוף דרכים להקל על העומס של אנשי ה-IT ולמנוע הוצאות SaaS לא נחוצות בצורה מאובטחת יותר. עם תכונות חדשות שמעולם לא נראו קודם לכן, הפלטפורמה החדשה של Torii מעניקה לצוותי IT מערכת אחת אחידה, המסוגלת לנתח ולנהל את סביבת הפעילות הארגונית המבוססת על תוכנות SaaS. 

בין היכולות החדשות בפתרון של Torii נכללות: יכולת הזנת הסכמים מבוססת AI – משתמשים יכולים להעלות הסכמים לפלטפורמה  והיא תנתח אוטומטית את ההסכמים ותיחלץ מהם פרטים כגון: תמחור, תאריך תחילה וסיום ההסכם ועוד. על ידי כך יכולים צוותי רכש, כספים ו- IT לחסוך זמן רב בעדכון פרטים אלו ומעקב אחריהם; זיהוי אפליקציות מבוסס AI – רכיב החוסך הזנת נתונים ידנית על ידי שאיבה אוטומטית של נתונים ופרטים ממפתח התוכנה; סיוע מבוסס AI – פונקציה ייחודית ראשונה בתחום, המאפשרת לצוותי IT לגבי תשובות מיידית לכל שאלה הקשורה ב- SaaS ולקבל תובנות משימוש  ב- AI Assistant של Torii. ה- AI Assistant הניתן לגישה דרך Slack יפתח תבונה יותר ויותר עם הזמן כך שבסופו של דבר יאפשר ליצור תהליכי עבודה בשם המשתמשים. 

"החזון שלנו ב- Torii, היה מאז ומתמיד לפתח תוכנה יחידה לניהול כל כלל התוכנות בארגון. הודות לאימוץ הבינה המלאכותית היוצרת, אנו קרובים יותר למטרה זו מאי פעם. עם ההכרזה החדשה הזו, אנו מציעים פלטפורמה אמיתית מקצה לקצה הפותרת את כל בעיות ניהול תוכנות ה-SaaS שניצבות בפני צוותי IT על ידי כך שהתוכנה שלנו מזהה יישומים, מבינה ומתקשרת נתונים אודות השימוש ביישומים", אמר אורי הרמתי, מנכ"ל ומייסד שותף של טורי . "האופי החדש והפתוח של הפלטפורמה מגביר עוד יותר את היכולת שלנו לתת למקצועני IT בדיוק את מה שהם צריכים כדי להצליח בניהול SaaS, והאפשרויות של מה שאנחנו יכולים לעשות מכאן הן אינסופיות."

הודות לקהילת המפתחים החדשה, ממשקי API פתוחים וה-Plugin Marketplace, הפלטפורמה החדשה של Torii פתוחה לחלוטין. קהילת המפתחים מאפשרת למשתמשים להתאים אישית את הפלטפורמה של Torii כדי לתת מענה לכל סוג שימוש ב-SaaS שניתן להעלות על הדעת. כעת, משתמשים יכולים לבנות כל פעולה, יישומים מותאמים אישית, אינטגרציות ועוד עם ספריית המשאבים החזקה ביותר בשוק וקהילה פעילה של מפתחים. באופן דומה, משתמשים יכולים למנף את ה-Plugin Marketplace החדש כדי לאחד תובנות ותהליכים של תוכנות SaaS על ידי סנכרון מיידי של נתונים ממערכות אבטחה, כספים ומערכות מפתח אחרות כדי לפתוח תובנות ניתנות ליישום וזרימות עבודה מגוונות. גישה ל-Plugin Marketplace מאפשרת למקצועני IT לשלב נתונים ממערכות שונות ישירות לתוך הפלטפורמה של טורי המאפשרות את התובנות והפעולות הדרושות לפתרון אתגרי SaaS דחופים, כולם בתוך הפלטפורמה.

כדי למנוע עוד יותר עומסי IT מיותרים, טורי הציגה גם את Canvas Workflow Builder הראשון בתעשייה עם הסתעפות בלתי מוגבלת ויכולת לתזמן אירועים בזמן אמת, אישורי Slack ועוד, כך שכל סוג שימוש בתוכנות SaaS יכול כעת להיות אוטומטי בקלות. עם תכונה חדשה זו, אנשי IT יכולים לראות את זרימת העבודה האוטומטית בתצוגה פנורמית אחת, לבנות באופן אינטואיטיבי זרימות עבודה מורכבות כדי לענות על צורכי הצוות, ולאחד זרימות עבודה מרובות לאחת. 

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG