קרמר אלקטרוניקה, ממובילות תחום ה- AV העולמי, מעדכנת על השקת ה- VIA GO, פתרון הצגה ושיתוף תכנים באופן מאובטח התומך בחיבור מכל מכשיר.

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

את ה- VIA GO ניתן להתקין כיחידה עצמאית נפרדת אליה מתחברים ישירות או כחלק מהרשת הארגונית. ה-VIA GO  תומך בחיבורים עבור iOS, Android, Chromebook, Windows וכמובן גם Mac בחיבור ישיר או באמצעות אפליקציית VIA ומתאים גם לארגונים בהם מדיניות  BYOD.

 

ה- VIA GO מותאם לחללים וחדרי צוותים בגדלים קטנים-בינוניים מאופיינים, המאפשרים צפייה איכותית משני מקורות במקביל. כמו כן באמצעות ה- VIA GO ניתן לשדרג חללים בהם מותקנים מקרנים שיתמכו בתצוגה אלחוטית. הצגת התכנים מתאפשרת ברזולוציית Full HD ב- 60 פריימים בשנייה.

קרמר אלקטרוניקה מקפידה גם על הצפנת החיבור ברמת 1024 bit, כך שלצד פשטות העברת התכנים, תדעו כי התכנים מוגנים.

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

נטע למפרט, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל חטיבת הקולבוריישן, קרמר אלקטרוניקה)

 

נטע למפרט, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל חטיבת הקולבוריישן, קרמר אלקטרוניקה, מסר: "מיום השקת ה- VIA GO אנו עמלים על מנת לעמוד בביקוש. יש כאן שילוב של כל הגורמים למוצר מצליח: פשטות הפעלה, איכות תמונה וחיבור מאובטח אשר עבר בהצלחה בדיקות חדירה (penetration testing). ה- VIA GO פותח במיקוד לסביבות IT כחלק מתפיסת ה- AV OVER IT של קרמר."

 

למידע נוסף על מוצרי VIA www.True-Collaboration.com

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל