התאמה מדויקת של מתקן תלייה לקיר משפיעה על נוחות הצפייה, עבודה יעילה יותר, פחות עייפות, אנרגיה גבוהה וכמובן חלל מעוצב. 

אחד הדברים הטובים שיצאו מכל השנה וחצי האחרונות קשור בכלל למודעות; אימצנו כלים שהיו זמינים עבורנו אבל ה"יהיה בסדר" הישראלי הסתדר בלעדיהם. לא ממש משנה מה גרם למה ומי היה הקטר של כל זה (כנראה חברות ההייטק הגלובליות ש"כפו" התאמות של שיטות עבודה למצב הקיים), ואם יש משהו שכולנו צריכים לקוות שיישאר כאן זו היא- המודעות לעבודה עם כלים מתאימים למשימה איכותית ולאורך זמן. 

בשנת 2005 נוסדה חברת LUMI והחלה לייצר ולשווק פתרונות תלייה, הרכבה ומוצרים ארגונומיים עבור צרכים ביתיים וארגוניים. נכון להיום החברה מייצאת ליותר ממאה מדינות ואף מייצרת Private Label לחברות שרוצות אפילו למתג את המודעות שלהן. בישראל היא מופצת בסל הפתרונות והמוצרים העצום של בנדא מגנטיק משנת 2018. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

אז מה יש ליצרנית להציע לנו?

  • מתקנים צמודי קיר (עם וללא הטיה)
  • מתקנים חד או דו מפרקיים המאפשרים לנו להזיז את המסכים לזווית הצפייה הנוחה או הנדרשת 
  • מתקנים שולחניים ללפטופ אשר מאפשרים עבודה ממושכת ונכונה מול המחשב 
  • שולחנות עבודה ארגונומיים המאפשרים עבודה בעמידה או בישיבה לנוחיות הלקוח 
  • זרועות תקרתיות, 
  • מתקני תלייה למקרנים
  • מתקני קירות וידיאו

    ועוד פתרונות ארגונומיים רבים אשר מאפשרים נוחות ויעילות מרביות בעבודה או בבית. 

אתם שם! רוצים עוד מידע ולא סגורים על מה נכון לכם? מאיפה מתחילים?

פתרון נכון מושפע ממספר פרמטרים; מרחק הצפייה של העובד מהמסך, גודל המסך, גודל השולחן, מבנה החדר, החומרים ממנו הוא עשוי ועוד.

המציאות החדשה הביאה איתה שיטות עבודה חדשות, את זה כולנו יודעים ומרגישים. חברות רבות שיפצו, חידשו או ביצעו שינויים מבניים והטמיעו כלים נוספים שנכנסו למשחק, ביניהם מתקני תלייה, זרועות לשולחן, שולחנות עבודה מתכווננים ופתרונות נוספים. אנחנו יכולים להיות מרוצים- מדובר בחדשנות אשר מגיעה גם למשרדי האדריכלות והמעצבים המובילים וכל כולה קשורה לצרכי העובד בארגון ולא לאלה של אותו ארגון המעסיק את העובד. שינוי אמיתי. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

לפנות לבנדא? לא נלך שם לאיבוד?

אז זהו שלא! בנדא מעסיקה מנהלי מוצר המתמחים כל אחד במשפחות המוצרים שבאחריותו. אתם מוזמנים לפנות ולקבל את הליווי להתאמת סביבת העבודה הנכונה ביותר עבור האתגרים שלכם. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל