הוידאו קונפרנס מגמות וחדשנות

מאת דב קובסניאנו – מנכ"ל Alltech

, הוידאו קונפרנס מגמות וחדשנות, AVmaster מגזין המולטימדיה
חברת Vidyo מאפשרת להשיג חדרי TELEPRESENSE בעלות של פחות מ 20000$

עולם הווידאו קונפרנס משתנה ועוקב אחרי המגמות והשינויים בעולם האינטרנט והמחשוב כאשר המטרה העיקרית היא הוזלת מחיר, פשטות ההתחברות וזמינות מכל מקום . חברות Vidyo היא החלוצה בתחום משנת 2009.

1-  עוצמת המחשבים עולה מדי שנה ומאפשרת עיבוד גרפי מהיר יותר ללא צורך בחומרה ייחודית מה שמאפשר דחיסת וידאו טובה יותר כמו למשל h.264/h.265 ותמיכה ברזולוציות כמו HD-1080 ר ואפילו HD-4k   במחשבי DESKTOP  או LAPTOP. איכות הקול  בשיחות וועידות וידאו, משתפרת פלאים אם משתמשים ביחידות קול USB   (Speaker-Phone) שמכילות חומרת  Echo Cancelation   ו Noise Suppression  .

2-  מגמה כללית נוספת היא הוזלה והגדלת רוחב הסרט הזמין מה שמאפשר שיפור איכות הווידאו והאודיו וריבוי משתתפים בשיחה אחת כך שניתן להעביר שיחות ב 4K .

3- בעולם האינטרנט, כל היכולות עוברות לקצה, יחידות הקצה (מחשבים וסמארטפונים) הופכים חזקים יותר ולכן הכוח עובר אליהם. תפיסות ישנות, כמו מיתוג הווידאו בגשר ועידה מרכזי (MCU), יקרות וגורמות למגבלות scalability ,מכניסות השהייה וגם מצריכות TRANSCODING  שמוריד את האיכות של הווידאו. שימוש  בטכנולוגיה Scalable Video Coding))SVC  וביחד עם פיתוח הmulti-layers  של חברת Vidyo מייתר את ה MCU וגם מוריד את הצורך ב QOS.

  1. חברת Vidyo מאפשרת להשיג חדרי TELEPRESENSE בעלות של פחות מ 20000$
  2. יחד עם מימוש טכנולוגית ה- SVC , Vidyo פיתחה יכולת שנקראת VidyoProxy (reverse proxy) שמאפשר שיחות ממקומות שתקשורת ה WEB מוגבלת כמו מבתי מלון או אינטרנט קפה. בגלל איכות השיחה/ועידה למעשה כל התקן כולל סמארטפון  מאפשר לבצע שיחות איכותיות מכל מקום ובכל זמן בהפעלה פשוטה .
  3. גם מגוון החדרים הפיזיים השתנה באופן קיצוני. היום אין יותר צורך בחומרה ייעודית (ויקרה) אלה משתמשים בציוד מדף כמו מצלמות PTZ , מערכות שמע מסוג USB ומסכי HD מכל סוג . פתרון זה מוזיל עלויות ומאפשר שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר של יצרנים בתחום המצלמות ואו מערכות שמע.
  4. בפתרונות VC ארגוניים ניתן לחבר את מערכת Vidyo ל Active Directory , כך שניהול הפתרון קל ונוח למנהלי המערכת . חיבור כזה מאפשר שימוש עם אפס התערבות של מנהל מערכת מה שמוכיח את עצמו בארגונים גדולים. יחד עם חיבור למערכת SYSLOG (SIEM) אפשר למנוע נעילת מערכת ה AD או ניסיונות פריצה מרחוק.

 

חברת Vidyoמיוצגת על ידי חברת www.alltec.co.il

 

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל