הכירו את הפתרון: ClearOne CONVERGE Pro 2 Touch-Panel Controller – לוח אחד שולט בכול

שיחות נכנסות ויוצאות, שיחות טלפוניה או VoIP, וגם היסטוריית שיחות והכל במכשיר אחד אינטואיטיבי לשימוש והתחברות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Touch-Panel Controller הוא בקר שקל לחבר לרשת CONVERGE Pro 2 (תמונה: ClearOne)

 

ניהול שיחות ועידה אמור להתבצע באופן אינטואיטיבי ולספק גמישות תפעולית. זה הבסיס שעמד בתכנון של לוח הבקרה מבית קליר-וואן (ClearOne) כחלק מפתרון שיתוף הפעולה CONVERGE Pro 2 של החברה.

הבקר מציע מסך מגע ברזולוציה של 1,280×800 פיקסלים שבאמצעותו ניתן לנהל את שיחות הוועידה הקוליות, כולל ניהול אנשי קשר וכן ניתוב שיחות נכנסות ויוצאות, לא משנה אם מדובר בשיחה שמבוצעת באמצעות VoIP או באמצעות טלפוניה מסורתית יותר.

מעבר לתפעול הקל והאינטואיטיבי של לוח הבקרה, הוא מציע גם גמישות בהיבט של החיבור לרשת כדי לאפשר ידידותיות לאינטגרטורים. אפשר להניח אותו על השולחן כדי להשתמש בו כמו בטאבלט רגיל, אפשר להצמיד אותו לקיר ואפשר גם להצמיד אותו להתקן VESA, כך שהוא ניתן לשילוב בכל מרחב בו מבצעים שיחות ועידה, מחדרי ישיבות, דרך מתחמי התוועדות ועד אולמות הרצאה.

הבקר גם מציע דרכים שונות להתחבר לרשת. אפשר להשתמש בחיבור אתרנט' סטנדרטי, ביציאת ה-RS232 שלו מאחור, או בכלל להתחבר לרשת באמצעות חיבור WiFi שאפשר לשפר את איכותו בעזרת אנטרנט שניתן להרכיב בחלק האחורי של הבקר. אפילו בהיבט של אספקת החשמל יש גמישות, ובחירה בין רשת חשמלית או ל-PoE.

לפרטים מלאים לחצו כאן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל