אינפוקום יציעו הכשרות CTS לאנשי AV במהלך תערוכת ISE 2017

ארגון Infocomm International הבינ"ל, אשר מוביל את תחום ה-AV המקצועי ברמת התקנים, ההסמכות המקצועיות (CTS), מגמות וניתוח של השוק, כנסים ואירועים ועוד הודיע על הקמת מרכזי הדרכות ובחינות להסמכות CTS בתערוכת ISE 2017 בהולנד. לשם כך הורחב שטח התערוכה והוא יכיל כיתות לימוד וכיתות בחינה. שיעורי ההכנה לבחינת ה-CTS ייערכו בהובלתו של מר מרכוס ירבורו (Marcus Yarborough) מ-Infocomm, הם ייארכו כיומיים וחצי ויכללו בחינות לדוגמא כאשר הבחינות עצמן תיערכנה בין התאריכים 9 – 10 לפברואר. מומלץ להירשם מראש כאן.

, אינפוקום יציעו הכשרות CTS לאנשי AV במהלך תערוכת ISE 2017, AVmaster מגזין המולטימדיה

תערוכת ISE2017 ובשמה המלא: Integrated Systems Europe אשר תיערך בין התאריכים 7 – 10 בפברואר באמסטרדם, היא מהתערוכות הגדולות בעולם לתחום ה-AV המקצועי (ראו כאן). התערוכה נערכת בחסות ארגון Infocomm International ו-CEDIA.

הסמכות  ה-CTS או בשמן המלא Certified Technology Expert הן תעודות מקצועיות הניתנות על ידי הארגון ומהוות הכרה רשמית בידע ובהיכרות של בעל המקצוע עם תחום ה-AV כאשר הבחינות וההדרכות נערכות לרוב במרכזים ייעודיים או באופן אינטרנטי במרכזי בחינות. תכנית ההכשרה CTS כוללת מגוון קורסים למתחילים ומתקדמים, היא פועלת כ-30 שנה עם מעל ל-10,000 מוסמכים מרחבי העולם.

"תעודות ה-CTS הן סמל מקצועיות עולמי בתחום ה-AV", כך לדבריו של אדריאן ניק (Adrienne Knick), מנהל תחום הסמכות ב-Infocomm International. הוא הוסיף: "תפקידנו ב-Infocomm הוא להעלות את הרמה המקצועית של העוסקים באמצעות הכשרות ולימודים. אנו נרגשים בנוגע לתכנית לימוד ה-CTS אותה נביא ל-ISE 2017".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל