חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים

ראיון עם לאון גורדין ורוני כהן, מייסדי חברת המוצר ופיתוח התוכנה Panda O.S במשרדי החברה בת"א

, חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת המוצר והפיתוח Panda O.S. פיתחה את פלטפורמת Bamboo המהווה פתרון על-ענן מקצה לקצה להזרמה, ניהול, הפצה ואחסון של תכני וידאו בארגונים. הפתרון מאפשר הטמעה של תכני VOD ותכני Live בפורטל יעודי או באתר ארגוני עם כלים המאפשרים שיתופיות ונגישות של התוכן לקהל המיועד, תוך התאמה מקסימלית לדרישות ולצרכים של ארגונים מתחומים שונים. לחברה עשרות לקוחות בארץ ובעולם ביניהן: Blinkx ,Globecast ,Aniview ,MediaNova ,BCE ו-Kaltura.

מה הצורך אותו ממלאת פלטפורמת Bamboo עבור הלקוחות?

לאון גורדין, מנכ"ל פנדה או.אס.:"תוכן וידאו נמצא בשימוש אצל ורטיקלים שונים. חברות מדיה ותקשורת, ארגונים גדולים, ומוסדות חינוך אקדמאיים. לכל ורטיקל יש את הצרכים המוגדרים שלו, עם מכנה משותף רחב והוא תוכן מסוג וידאו. פלטפורמת Bamboo מנגישה את תוכן הוידאו בהתאם לצרכים של כל לקוח".

, חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים, AVmaster מגזין המולטימדיהאיתן ריאחי, מנהל שיווק ומכירות, פנדה או.אס.: "אנחנו יודעים לקחת תכנים קיימים של חברות ובהתאם לצרכים של אותו ארגון, לתת להם פתרון מושלם שמזרים את תוכן הוידאו, מנגיש את התוכן לבעלי ההרשאות, וכמובן בפלטפורמות השונות בצורה גמישה וקלה.  אנחנו יודעים לספק לארגון יכולת הקלטה וארכיון של כל הישיבות שנערכו, במעטפת הכוללת כלים המאפשרים שיתופיות ואינטראקטיביות עם התוכן. קטלוג אוטומטי של התוכן והפצה שלו על פי הגדרות מוקדמות, ניהול הרשאות, קבוצות משתמשים ועוד. גם חשיפה של התכנים החוצה הינה צורך הולך וגובר של מוסדות חינוך שונים המבקשים יכולת של צילום שיעורים והעברתם בלייב, במובייל ובווב, עריכה של התוכן, הוספת שאלונים והערות בזמן אמת וכן אופציות רבות ונוספות לשיפור תהליך הלמידה. בתחום המדיה, אנחנו יודעים לאפשר ניהול של חבילות צפייה בתשלום והפצתן במובייל ובסמארט טי וי עם מענה רחב לאפליקציות OTT שיודעות להפיץ תוכן ממוקד, לנהל ולהזרים ערוצים המשלבים תכני פרסום, במה שמהווה הלכה למעשה העברה של חווית הטלוויזיה המסורתית לווב ולאפליקציות".

מה היתרונות של שימוש בפלטפורמה עצמאית כמו
Bamboo על פני השימוש בפלטפורמות שמעניקים אתרים כמו Youtube, Vimeo ואחרים?

, חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים, AVmaster מגזין המולטימדיהלאון גורדין, מנכ"ל פנדה או.אס.: "תוכן וידאו הוא תוכן יקר יחסית לייצור, אם יש לך סדר גודל של מיליוני צפיות סביר להניח שתרצה למקסם את הרווחים. במקרה שכזה, עדיף לך להשתמש במערכת "מקצה לקצה" ובאמצעותה לנהל את תכני הוידאו, לשלב אותה במערך השיווקי והפרסומי של החברה ולהיות בעל שליטה מקסימאלית על התכנים שהפקת. אתר Jesusstream  הוא דוגמא אחת ליכולות של המערכת שלנו לאפשר הפצה של תכני VOD ו-LIVE , כמערכת Multi-tenant לקהילות, עם ממשקי משתמש אינטראקטיביים ורספונסיביים. אנחנו מאפשרים ניהול של מספר ערוצים באמצעות הפלטפורמה ודרך להנגיש את הוידאו לקהילת משתמשים בצורה נוחה ויעילה.

האם עלויות האחסון בענן לא הביאו להטמעה רחבה יותר של פתרונות וידאו בארגונים?

, חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים, AVmaster מגזין המולטימדיהרוני כהן, מנהל פיתוח ושותף בפנדה או.אס.: "זה נכון שעלויות האחסון בענן יורדות, אולם עלויות כוח האדם נותרו מכשול העומד בפני ארגונים המעוניינים להשתמש בתוכן הוידאו שלהם בצורה אפקטיבית, אם להדרכה, שיפור התהליכים העסקיים, שיווק וכו'. הפיתרון שלנו הוטמע בקרב עשרות לקוחות במעל ל-30 מדינות ברחבי העולם אשר הצליחו לממש באמצעות פלטפורמת Bamboo מודל רווחי, אינטואיטיבי וקל לשימוש של וידאו ארגוני, הניתן להפצה למגוון רחב של ערוצים".

מהו השלב הבא בהתפתחות של תעשיית הוידאו? וכיצד אתם נערכים לכך ב-Panda O.S?

, חברת המוצר והפיתוח .Panda O.S מציעה פתרונות "מחוץ לקופסה" למקסום תכני הוידאו בארגונים, AVmaster מגזין המולטימדיהלאון גורדין, מנכ"ל פנדה או.אס.: "אחד האתגרים המשמעותיים של תעשיית הוידאו לשנת 2016, הוא בייעול אופרצית התחזוקה של מערכות הוידאו, ומיקסום הרווחים הנעשים מהתוכן. ייעול האופרציה, כאמור, נעשה ע"י שימוש בטכנולוגיית על ענן. מיקסום הרווחים מושג בעזרת טכנולוגיה חדשה אותה פיתחנו בדמות מערכת המנהלת תכנים משולבי פרסומות בצד השרת ולא כפי שנהוג כיום. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת הגדלת חשיפה של תכנים ותכני פרסומות שעד כה נחסמו ע"י  Ad blockers שונים המותקנים בצד הצופה. טכנולוגיית ה-Server Side Stitching  למעשה נותנת מענה להטמעת תכני Live בערוצים לינאריים, הנגשת פרסומות בצורה אופטימלית, ומתן חווית צפייה איכותית".

פלטפורמת Bamboo: פתרון טכנולוגי כולל להזרמה, ניהול, הפצה ואחסון של תכני וידאו בארגונים

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל