יום שישי , דצמבר 3 2021

חברת Martin Audio תציג 10 מוצרים חדשים ביניהם רמקולים ומוניטורים מתוצרתה באינפוקום 2017

חברת Martin Audio תשיק בתערוכת Infocomm 2017 בשבוע הבא את מערך הרמקולים, מוניטור במה ומגברים מתוצרתם עם דגש על סדרת Wavefront Precision החדשה. זוהי סדרת פתרונות מערכי רמקולים (Line array) הכוללת מספר רמקולים המאוגדים במתקן אחד ואשר ניתנים לשימוש כרמקול יחיד עם התאמות. סדרה זו נועדה לאפשר את העברת השמע הייחודי של Martin Audio, כיסוי שמע עקבי ושליטה למגוון סוגי הופעות חיות, התקנות קבועות ובמגוון תקציבים. בשילוב עם סדרת iKON – מגברים מרובי ערוצים מתכוונת חברת Martin Audio לספק פתרון גמיש, ניתן להרחבה וכדאי כלכלית.

המוצרים החדשים של Martin Audio באינפוקום 2017:

דום הארטר (Dom Harter), מנכ"ל Martin Audio, אמר: "רצינו להציג פתרון גמיש ללקוחות באמצעות Wavefront Precision, כזה המאפשר כיסוי שמע אחיד הניתן לשליטה. בפשטות, ככל שיהיו יותר רמקולים במערך ולהם הגברה ייעודית, כך יתקבל שמע רחב וגבוה יותר המנוהל באמצעות תוכנת ה-DISPLAY מתוצרתנו…..זה אומר כי ברזולוציית השמע הנמוכה ביותר עדיין יתקבלו תוצאות טובות יותר ממערכי הגברה מסורתיים, ללא עלות נוספת. בנוסף לכך יוכלו משתמשים ליהנות מהיכולות הרבות אותן מספקת סדרת ה-MLA שלנו. זהו שינוי מהותי המחזק את המובילות שלנו בטכנולוגית מערך אופטימלית".

בנוסף, תציג החברה את סדרות המוניטורים XE ו-LE: סדרת XE מחדשת את יכולות ההנדסה להופעות חיות בתחום מוניטור במה. בסדרה זו טכנולוגיה ייחודית בשם Coaxial Differential Dispersion והיא מיועדת ליצור שמע מושלם הבוקע ממוניטור הבמה בעל דפוס כיסוי מוגדר המאפשר לאמן המופיע חופש תנועה, תוך צמצום חפיפת שמע ממוניטורים נוספים הממוקמים על הבמה. סדרת מוניטורי ההגברה LE הם מוניטורים בעלי טכנולוגיה מצומצמת לעומת סדרת ה-XE, אשר נוצרו על מנת לאפשר פתרונות מצומצמים במחיר נמוך אשר לא הוצעו בעבר על ידי Martin Audio.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ג'ייסון ביירד, מנהל מו"פ (Jason Baird) ב-Martin Audio אמר: "עולם מוניטורי הבמה היה קפוא זמן רב מדי כאשר רוב טכנולוגיית המוניטורים הנוכחית מתבססת על פתרונות מיושנים. סדרת ה-XE משנה את המשחק והעובדה כי תוכל לגשת למוניטור ולהתרחק ממנו ללא שינויים ניכרים בשמע משפרת את הגמישות עבור אמן מופיע ועבור מהנדס שמע".

ג'יימס קינג (James King), מנהל השיווק ב-Martin Audio סיכם: "אנו שמחים להציג את המערך החדש שלנו לשוק האמריקאי. אני מאמין כי הדגמות השמע שלנו ב-Infocomm 2017 יהיו הטובות ביותר שאי פעם הצגנו."

למבקרים ב-Infocomm 2017, ניתן יהיה להאזין לרמקולים החדשים ולסדרות הוותיקות בביתן 6743.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל