המודל החדש של הפירמה נקרא BT8390-AAC והוא מספק את הדרישה ההולכת וגוברת למסכי תצוגה עם קימורים שעד כה נראו בעיקר בשוק הבידור

, AVmaster מגזין המולטימדיה

פירמת בי-טק הבריטית (או בשמה המלא B-Tech AV Mounts) היא בעלת ותק של יותר מ-45 שנים בשוק ההרכבות המקצועיות בתחום ה-AV. בשבוע שעבר הציגה בי-טק מסך תצוגה חדש שניתן להתאים אישית את הזווית שלו באמצעות חיבור של כמה מסכים קטנים יותר יחדיו : כל מסך או זוג מסכים אנכיים יושבים בין שתי מסילות מסוג "System X" אותן אפשר למקם בזווית של עד 45 מעלות בנקודות החיבור.  כיוון המחברים הוא פשוט לשימוש ואינו דורש ציוד נוסף.

המסכים החדשים נועדו לספק פתרון למגמה ההולכת וגוברת בקרב ארגונים וחברות לאמץ טכנולוגיות מתקדמות שעד היום נחשבו למותרות בעולם העסקי וכיום משמשות גם לצרכי בידול ויצירת תחושה של משהו קצת שונה.

מנהל הפיתוח העסקי של בי-טק, מארק ווקר, אמר שהחברה רצתה לנצל את הפופולאריות של מסילות ה-"System X" מתוצרתה על מנת להציע פתרון שיהיה לא רק קל לשימוש, אלא גם יצירתי.

בי-טק כמובן לא קופאת על השמרים וכבר מתכננת דגמים נוספים, בין היתר, היא תציג מסכי תצוגה מיוחדים לתפריטים שיקלו על הקריאה שלהם מכל זווית בו הלקוח נמצא ומסכים נוספים שניתן יהיה לנייד או לקבע ישירות ברצפה. גם הפתרונות האלו יהיה קלים להתקנה ויספקו פתרון "הישר מהקופסה".

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל