מגדירים את הסטנדרט לתחום ה-LED ב-ISE

שתי ציפורים בחדר אחד – מיקי קליין מסמסונג ישראל ועמוס מרוואני מאלקטיס, יבואנית מסכי סמסונג בישראל. מבחינתי זה כמעט שיא הראיון אבל אז זכיתי לקבל הצצה במסך המיקרו לד מאחוריהם שממחיש כמה תערוכה כמו ISE חשובה לתעשייה ובעיקר לשרשרת האספקה. וגם- הצהרה משמעותית רגע לפני ברצלונה

דברים שלא עוברים בווידאו

קליין ומרוואני מרוצים מאוד מקיום התערוכה. השנתיים האחרונות היו טובות אולם המגע האישי אשר נוצר במפגשים כמו שהתערוכה מייצרת חסר בהחלט. "אי אפשר להעביר וויז'ואל בשיחת וידאו", טוען קליין ואני נוטה להסכים איתו. אחרי הכל הופתעתי מאוד לשמוע שהמסך הממוקם מאחוריו הוא למעשה קיר מיקרו LED בגודל 146 אינץ' בזמן שחשבתי שמדובר ב 85 אינץ' לכל היותר. זה פשוט לא עובר בוידאו. 

מרוואני מוסיף כי באופן אירוני תעשיית ה-AV נשענת כל כך חזק על החוויה עד כדי כך שקשה להעביר את החוויות שלה במסך, ולא משנה הרזולוציה.

פצצת LED

הצהרות מקדימות והכרזות לפני תערוכות הן דבר מוכר, הצהרת כוונות של יצרן היא כבר אירוע בפני עצמו ומיקי קליין לא מתמהמה ומבטיח שסמסונג מתכוונת להגדיר את הסטנדרט ל-LED בתערוכה הקרובה. כששאלתי למה הכוונה הסביר קליין כי מבחינתו מדובר בקביעת רף טכנולוגי ואיכותי לעולם ה-LED, שלטענתו מוצף ברובו בפתרונות באיכות שמביאה יותר נזק מתועלת ללקוח הקצה.

שני מתחמים והמון חידושים

מרוואני מציין כי מבקרים יוכלו להגיע לביתן סמסונג בתערוכה ולהתרשם ממגוון חידושים, הרחבות של סדרות קיימות כאשר סדרות 8K ותכנים תואמים גם הם יהיו זמינים. בנוסף, לברי המזל מבין המבקרים תהיה הזדמנות להציץ בטכנולוגיות ראשוניות באזור מיוחד בביתן. לשם כך יש יצור קשר "בפרטי". מרוואני מבטיח כי מדובר בביקור חובה. 

מפגשים, סיורים ואירועים

צמד המקצוענים ערוך ומוכן לתערוכה, מכיר את ההפתעות ויודע את הסודות. אנחנו נצטרך לחכות. כולכם מוזמנים לתאם פגישה או להגיע לסיורים בביתן סמסונג, הולך להיות מעניין, צבעוני ו…חד! 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל