מיצרנית חלקי שעונים לענקית טכנולוגיות הדמייה:
אפסון חוגגת 80 שנות חדשנות

לרגל החגיגות נחנך ביפן מוזיאון מיוחד המתעד את ההיסטוריה של החברה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מוזיאון אפסון החדש ביפן - קרדיט אפסון

אפסון, החוגגת את שנתה ה-80 בעסקיה חובקי העולם, חנכה ב- ב-Suwa Nagano, ביפן את  מוזיאון אפסון. המוזיאון החדש, ייתן למבקרים הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה והמוצרים של אפסון ולראות מקרוב את המוצרים השונים שהפכו את החברה למובילה עולמית בתחומי ההדפסה וההקרנה.

בין המוצגים: טכנולוגיות שעונים מכניים, שעון הקוורץ הראשון בעולם, המדפסת הדיגיטלית הקומפקטית EP-101 ממנה נגזר שם המותג “אפסון” ועוד מגוון מוצרים חדשניים לזמנם שהשיקה החברה.

 

המהפיכה שחוללה אפסון, עם השקת מדפסת ה-EP-101 ב-1968 (המדפסת הדיגיטלית הראשונה והקטנה בעולם), הובילה ב-1994 להשקת מדפסת הזרקת הדיו בצבע הראשונה בעולם, כשהיא מביאה את הדפסת הצבע ברזולוציה גבוהה לכל בית ומשרד בעולם. טכנולוגיית ה-PrecisionCore שהושקה במרץ 2014 הביאה לשוק מדפסות מהירות עם ראש הדפסה מיקרו-אלקטרוני מדוייק להפליא שמשרת את תחומי ההדפסה התעשייתית והמסחרית ומדפסות ה-ITS החליפו את שיטת המחסניות במיכלים למילוי עצמי – נתון שהוזיל משמעותית את עלויות ההדפסה עבור כולם. בתחום ההקרנה מובילה אפסון את התעשייה עם טכנולוגיית ה-LCD3, וכיום קו המקרנים של אפסון שולט ללא מתחרים בשווקי ההקרנה בקולנוע הביתי, הארגוני, משרדי ובחינוך. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Yasunori Ogawa - קרדיט אפסון

״אפסון יצאה למסעה לפני 80 שנה כיצרנית חלקי שעונים״, אמר יסאנורי אוגאווה, נשיא אפסון. ״מאז, תוך אימוץ יצירתיות וחדשנות אתגרנו את עצמנו לספק מוצרים ושירותים העולים על הציפיות של לקוחותינו ברחבי העולם… בעבר, השתמשנו בטכנולוגיות רבות העוצמה שלנו כדי ליצור מוצרים חדשניים. בהמשך, אנו גם ננסה להשתמש בטכנולוגיות שלנו כדי לפתור בעיות חברתיות, תוך התמקדות במיוחד בהתגברות על אתגרים סביבתיים גלובליים. אני מאמין שהמטרה שלנו כחברה היא לתרום לחברה ולאושר העובדים״. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שעון הטלויזיה הראשון - קרדיט אפסון
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל