סמסונג מציגה לוח אלקטרוני (e-board) חדש בשם QB75H-TR בגודל 75 אינץ'. הלוח מאפשר לעד ארבעה משתמשים לצייר עליו בו זמנית באמצעות העטים הכלולים או כל כלי אחר. הלוח מהווה פתרון מתקדם לחדרי ישיבות ארגוניים בהם לא ניתן יותר להסתפק בלוחות סטנדרטיים או מקרנים "טיפשים" והוא מסוגל גם לשמש ככלי הוראה בכיתות לימוד מתקדמות בחדרי הרצאות

השבב שמתפעל את הלוח, MagIWB S5, פועל תחת מערכת ההפעלה Tizen של סמסונג ומאפשר לשלוט במקור ממנו יוצג הפלט של המסך כמו לדוגמה מחשב נייד או סמארטפון ולעבור ביניהם בקלות. ניתן גם לחבר מקורות נתונים או קלט וידאו ישיר באמצעות חיבור USB 3, DisplayPort, DVI ו-HDMI הנמצאים הן מאחור והן מקדימה (לחיבור מקורות זמניים). מאחורי הקלעים נמצא מעבד מרובע ליבות בתדר 1.7Ghz עם 8GB (מהם 4.12 זמינים לשימוש).

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

הלוח תומך ברזולוציית 4K ברזולוציה של 3840 על 2610, כך שניתן להציג ולעבוד עם כמות גדולה מאוד של תוכן מבלי להתפשר על איכות הקריאה והיכולת לראות פרטים קטנים.

מכיוון שהשליטה בתוכן היא דו כיוונית, ניתן לראות את השינויים מופיעים גם במקור (כמו למשל במחשב הנייד) ולשמור אותם לשם סיעור מוחות, תיעוד או מטרות דומות. החיבור בין הלוח לבין ההתקן מאובטח באמצעות מערכת בקרה בשם Knox.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

מבחינת נתונים יבשים, זמן התגובה של מסך הלוח הוא 8 מילישניות, קצב הריענון 120 הרץ וזווית הצפייה 178:178. ישנם גם שני רמקולים מובנים בעוצמה של עשרה וואט כל אחד. זמן ההפעלה המומלץ הוא עד 16 שעות  ביום (16/7). 

למי שזקוק לפתרון זול יותר, קיים גם מודל בגודל 65 אינץ' עם קצב רענון נמוך יותר וטכנולוגיית מסך שונה (E-Led לעומת Direct-LED). 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

מקור התמונות- סמסונג

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל