פולקסווגן ו-LG ישתפו פעולה בפיתוח פלטפורמת IoT למכונית המחוברת

ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית LG ויצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן חתמו לאחרונה על הסכם שת"פ למחקר ופיתוח של פלטפורמת "מכונית מחוברת" חדשה בטכנולוגיית ענן אשר תחבר בין הרכבים לבתים החכמים לצד פיתוח שירותי בידור, קישוריות ומיקום מתאימים.

ההסכם מבוסס על שת"פ מוצלח עד כה בין החברות אשר בא לידי ביטוי בהצגת רכב הקונספט GEA של פולקסווגן  בתערוכת הרכב של ג'נבה במרץ 2015. הרכב שהוצג אז הכיל מספר רכיבי מפתח של LG ביניהם תצוגה הולוגרפית, שעון חכם מחובר, אורות ומצלמה אחוריים ועוד.

החברות הציגו את תכניתן לשנתיים הבאות ומסרו כי הן יתמקדו בפיתוח האינטגרציה בין הרכב המחובר לבית החכם על מנת שהנהגים יוכלו לשלוט ולנהל שירותים ביתיים כמו אורות, אבטחה ועוד וכל זאת היישר ממכוניתם. בנוסף הודיעו כי יפתחו מערכות בידור חדשות המותאמות למכוניות המחוברות.

 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל