שבת , דצמבר 4 2021

הכירו את פלטפורמת K−Touch 3 המהפכנית של חברת Kramer

פתרון K−Touch 3 של יצרנית ה-AV הישראלית – הבינלאומית Kramer הינו פלטפורמה מבוססת ענן לשליטה על מגוון התקנים בחדרי ישיבות, משרדים ועוד. הפלטפורמה זכתה בפרס InAVation בכנס ISE האחרון בקטגוריית Control ולפרסים נוספים בתקופה האחרונה.

הפלפורמה מאפשרת שליטה על 100 התקנים שונים באמצעות Ethernet או באמצעות מערכת FC−series I/O connectivity  / מוצרי צד ג' להתקנים שאינם מבוססי Ethernet, ביניהם מערכות שמע, קול, תאורה, מסכים, ציוד אודיו וידאו, HVAC ועוד, ובמספר חדרים או אתרים וזאת באמצעות כל מסך טאצ' מבוסס IOS או אנדרואיד. יתרונותיה המובהקים באים לידי ביטוי בעיצוב ידידותי לאינטגרטור ויכולות של תכנהכירו את פלטפורמת K−Touch 3 המהפכנית של חברת Kramer, AVmasterות ועדכון מתקדמים אשר מתבטאים בחיסכון כלכלי ושימושיות מקסימלית.

מר אביב רון, סגן נשיא פיתוח עסקי ואסטרטגיה בחברה: "אנחנו גאים לקבל את הפרס, אשר מאשר מחדש את הפריצה העצומה של צוות החברה ביצירת פתרון חסכוני, קל לתפעול, חזק במיוחד בדמות פלטפורמת K−Touch 3 המהפכנית."

הפלטפורמה היא קלת שימוש ולמידה, ובכך מאפשרת לאינטגרטורים לתכנת את המערכת במהירות באמצעות קידוד פשוט ובתצורת  Drag−and−drop עם גישה לבנק של מעל 1000 דרייברים ועשרות מודולים שונים ליישום. הפלטפורמה כוללת שליטה על Apple TV והיא אידיאלית למגוון סביבות AV: ארגונים, מוסדות חינוך, מוסדות בידור, בתי תפילה ועוד ובאמצעותה יכול להציע האינטגרטור תמיכה מבוססת ענן, עדכונים מבלי צורך להגיע לאתר הקצה, יתרון אשר מתבטא בחיסכון ובשימושיות רבה. החברה מציעה תמיכה מקיפה הכוללת קורס הדרכה אינטראקטיבי אשר כולל התמצאות מקיפה והבנה בכל מרכיבי הפתרון והיכולות, זאת לצד עזרי לימוד ותמיכה רבים בדמות מאמרים, וידאו ופרוייקטי דוגמא מגוונים לנוחיותו של האינטגרטור.

צפו בוידאו הדגמה מתוך Infocomm 2015

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל