פנסוניק מתקינה יותר מ-500 מסכים מקצועיים במשרדים של הבנק האירי המאוחד

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

הבנק האירי המאוחד (AIB) נמצא במהלך בו הוא מתקין יותר מ-500 מסכים של פנסוניק (Panasonic) בבנייני המשרדים שלו בדבלין, במה שפנסוניק מכתירה כפרויקט הגדול ביותר שהוזמן ממנה בשנה האחרונה.

השלב הראשון בפרויקט כבר בוצע בשנה האחרונה, כאשר יותר מ-200 מסכים מקצועיים הותקנו בבניין החדש של החברה בסנטרל פארק בדבלין, אליו הועברו כ-500 עובדי התמיכה הטכנית בבנק. לצורך הפרויקט גויסה חברת האינטגרציה המקומית מק'קיאון (McKeon) שהתקינה מסכי מגע בחדרי ישיבות כמו גם קירות וידאו בחללים הפתוחים. הקיר המרכזי, המורכב מ-9 מסכים, הוצב באזור הקבלה.

המסכים הגדולים התלויים בנקודות מעבר מציגים הודעות לעובדים, בעוד מסכי המגע המותקנים באזורי עבודה משמשים לשיתוף תוכן מטלפונים חכמים ומאפשרים למספר עובדים לערוך את המצגת יחד על המסך הגדול בו-זמנית.

"הרעיון הוא שיש חללים רבים בכל קומה שאנשים יכולים לעבוד בהם יחד בלי לתפוס חדרי ישיבות מסורתיים", הסביר מוריש או'סליבן, מנהל פרויקטים ב-AIB. "שיתוף פעולה הוא אבן היסוד של הדרך בה אנו עובדים. רצינו להבטיח את יכולתנו לשתף פעולה ביעילות גם באופן מקומי, על ידי שימוש בטכנולוגיות אודיו-ויז'ואל בתוך המשרד, וגם מרחוק, באמצעות ועידות וידאו".

הוא הוסיף כי התקנת המסכים בבניין בסנטרל פארק היתה ניסוי ראשון לקראת השלב הבא, בו יותקנו עוד יותר מ-300 מסכים בשלושת הבניינים האחרים של החברה בבירה האירית.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל