פתרון ה-KVM מרובע התצוגות של לינדי לחיבור ארבעה מחשבים לתצוגה אחת

, AVmaster מגזין המולטימדיה
עד 4 מחשבים לתצוגה אחת, כולל תצוגה בו זמנית. פתרון ה-KVM של לינדי (תמונה: Lindy)

 

לינדי (Lindy) תגיע ל-ISE 2019 עם מתג KVM מקצועי חדש המאפשר להציג על מסך אחד עד ארבעה תצוגות 4K בו זמנית, אם לבד או בו זמנית, וכולל שליטה בתצורת התצוגה הפעילה, ובחירה קלה של המבוא המועדף במקרה בו רוצים להציג על המסך תצוגה אחת בלבד.

בחברה מכוונים את מתג ה-KVM החדש למתחמים בהם יש צורך לקחת בחשבון שטח קטן יחסית המיועד לתצוגה, עם מטרה לשפר את הפרודוקטיביות של המשתמשים, ותוך הבטחה שהמידע הנדרש יהיה זמין כל הזמן – וכאמור גם בארגונים בהם המשאבים אינם גדולים, לא בשטח ולא בכוח אדם, ואין מקום למערכות בקרה מורכבות.

כמוזכר לעיל, המתג החדש מאפשר חיבור של עד ארבעה מחשבי PC באמצעות HDMI, כשהמתג מאפשר מעבר חלק בין ארבעת מקורות התצוגה עם התאמת איכות תצוגה עד רזולוציה של 3840×1260 פיקסלים בקצב רענון של 60 הרץ ובדגימת 4:4:4 ב-8 ביט. המתג תומך בחיבור באמצעות HDMI 2.0 וכן מציע תמיכה ב-HDCP 1.4, עם בקרות בחירה קלות ונוחות בחלק הקדמי של ההתקן או באמצעות שלט אינפרה-אדום המשתמש בחיישן המובנה בתצוגה עצמה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חיבורי ה-HDMI וה-USB מאחור, וכן חיבור לקונסולת שליטה (תמונה: Lindy)

 

ניתן להמשיך ולעבוד עם המחשבים המחוברים באמצעות חיבור מקלדת ועכבר למחברי ה-USB הרלוונטיים, ובתצוגה בה על המסך נראים כל ארבעה המחשבים, העכבר יכול לעבור מחלון לחלון באופן חופשי בלי שיש צורך לבחור קודם כל את המקור. המתג של לינדי תומך גם בחיבורי שמע מגוונים, כולל DTS, מספר ערוצי Dolby Digital וכן Dolby TrueHD, בין השאר.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל