קומפקטי? לא לפי ההכרזה האחרונה של Epson

Epson ישראל הכריזה על שתי מדפסות חדשות ומולטי-פונקציונליות:  SureColor T3100M , מדפסת 24 אינץ׳ ועל ה- SureColor T5100M, מדפסת 36 אינץ׳. המדפסות מפגינות עיצוב עכשווי, תופסות מעט מקום ומיועדות גם לעידן העבודה מרחוק. 

בשתי המדפסות מובנה סורק איכותי רב עוצמה (600DPI) המשמש להעתקה וסריקה של תוכניות אדריכליות או הנדסיות, מסמכים טכניים וגרפיים, כשכך קל לחלוק אותם עם חברים לעבודה או עם הלקוחות. לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל, החברה מייעדת את המדפסות לאנשי מקצוע בתחומי הבנייה, אדריכלות, הנדסה ו-CAD. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

שתי המדפסות מצוידות בראשי ההדפסה התעשייתיים והחדשניים – PrecisionCore Micro TFP המציעים אמינות ומהירויות הדפסה גבוהות – הדפסות בגדלי A1/D לוקחות בין 34 ל-37 שניות. בשתי המדפסות ניתן לחלוק מסמכים, או באמצעות סריקה ישירה לכונני USB, תיקיות רשת או ישירות לדואר אלקטרוני – מצב אידיאלי למשלוח לחברים לעבודה שעדיין עובדים מהבית. בשתי המדפסות יש אופציות לשימוש אלחוטי כמו גם קישוריות Wi-Fi Direct, כך שניתן גם להדפיס מכל מקום, ממחשב או מסמארטפון. המערכות החדשות מציעות גם אמצעי אבטחה מובנים המאפשרים משלוח של קבצים מאובטחים. 

״הרבה השתנה בסביבות העבודה של כולנו בשנה האחרונה״, אומר בן מויאל. ״המדפסות החדשות, תופסות מעט מקום בחלל, על שלל התכונות הרב-תכליתיות שלהן, תוצאה של תכנון מוקפד והן אידיאליות לסייע למקצוענים בתחום, להגיע לתוצאות מושלמות כל פעם מחדש״. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל