חברת קרמר זכתה בפרס AV Accessory of the Year היוקרתי לשנת 2016

, חברת קרמר זכתה בפרס AV Accessory of the Year היוקרתי לשנת 2016, AVmaster מגזין המולטימדיה
סדרת כבלי ה-HDMI של קרמר זכתה בפרס אביזר ה-AV של שנת 2016 בטקס פרסי ה-AV היוקרתי של AV Magazine שנערך לאחרונה בלונדון בהשתתפות נציגי החברות המובילות בתעשייה ה-AV המקצועי מרחבי העולם.

המעבר לעידן הדיגיטלי הביא עימו לא מעט אתגרים. אחד מאלו הוא אתגר המרחק: כיצד ניתן להרחיק כבל HDMI בצורה הנוחה ביותר? מה עושים אם יש צורך להעביר כבל במרחק העולה על 10 מטרים או מרחק גדול מזה? איך מעבירים כבל HDMI יצוק בתוך צנרת קיימת? ומה עושים כאשר יש צורך להגביר את האות?

לשאלות אלה מציעה חברת קרמר פתרון, אשר כאמור זיכה אותה בפרס AV Awards היוקרתי.

סדרת הכבלים החדשנית של קרמר CLS-AOCH/XL, כבלים אופטיים אקטיביים  גמישים בחיבור HDMI נתיק, עם מחברי HDMI-A או DVI. היתרון הבולט בכבלים אלו הוא היכולת להשחיל את הכבלים למרחקים גדולים ובצנרת אשר אינה מאפשרת העברת כבל HDMI יצוק מקצה לקצה (קוטר צינור לעומת רוחב מחבר HDMI). הפתרון מקל על עבודתם של המתקינים ומאפשר לחבר (ללא הלחמה או לחיצה) את מחברי ה-HDMI או ה-DVI בצורה פשוטה. הכבלים עמידים ביותר ותומכים ברזולוציה של עד 4K/UHD 30Hz ולמרחקים של עד 100 מטרים וללא צורך במקור מתח חיצוני להגברת האות או אביזרים נוספים מעבר לסיב האופטי ולמחברים.

"ה CLS-AOCH/XL מציע את הדרך הקלה ביותר להעביר 4K על גבי HDMI למרחקים ארוכים" אומר ישי משלוף, סמנכ"ל פתרונות התקנה בקרמר. "עיצובו הדקיק, הכבילה והמחברים הנתיקים בנויים ומתוכננים לנוחיות ולעמידות" הוסיף.

צפו בפתרון של קרמר

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל