קרסטרון (Crestron) הודיעה כי לאחר היעדרות של 4 שנים היא תחזור להציג בתערוכת CEDIA אשר תיערך בדנוור שבמדינת קולרדו בין התאריכים 8 ל-12 בספטמבר (בהנחה שלקורונה לא תהיינה תוכניות אחרות…).

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ביתן Crestron (תמונה - AVM)

על פי נשיא Crestron לפתרונות לסביבות מגורים, ג'ון קלנסי, ההחלטה הגיעה לאחר שהן קטגוריות המוצרים הביתיים והן תערוכת CEDIA עברו התפתחות משמעותית בשנים האחרונות. Crestron עקבה אחרי הבשלות וההתפתחות הזו והגיעה למסקנה כי קיים פער גדול בין חללי הפרימיום בבתים חכמים ובין הצמיחה והביקוש למערכות חכמות שמותקנות בהן. התערוכה יכולה להוות הזדמנות עבור Crestron לגשר על הפער הזה ולהציג לסוכניה את היכולות לתמיכה בלקוחות הקצה.

במכתב שנשלח לסוכנים ולאינטגרטורים של Crestron בשבוע שעבר נכתב כי הדרישה לפתרונות פרימיום לבית החכם נמצאת בשיא וכיום יש בידי החברה יכולת חסרת תקדים לספק חווית משתמש ברמה עולמית בפשטות ללא תכנות מורכב. במסגרת התערוכה החברה מתכוונת להציג מערך שלם של הסברה ותוכניות הכשרה אשר ימשיכו גם לתערוכה של 2021. 

סיבה נוספת להחלטתה של Crestron לחזור לתערוכת CEDIA היא העובדה שהחברות עבורן היא מפתחת טכנולוגיה יציגו בה גם הן, וכך תוכל Crestron בין היתר, להמשיך ולעשות את אחד הדברים שהיא מתמחה בהם – עבודה הדוקה עם שותפיה בתעשייה.

ב Crestron אומרים כי ההיערכות במשך חודשים רבים וההחלטה להשתתף התקבלה ללא קשר לעובדה כי אירוע ההכרזות השנתי של החברה, "Crestron Masters" בוטל השנה בשל משבר הקורונה.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל