רד האט מסכמת ISE נוספת ומאפשרת הצצה לתרבות ארגונית מעוררת הערצה

רועי ליברמן אינו זר לתערוכות ועבורו הן הזדמנות מעולה להיפגש עם יצרניות ולחקור פתרונות עוד לפני שהם מגיעים אליו ל-AV LAB. 

לתערוכת ISE 2022 הגיע ליברמן כחלק ממשלחת מכובדת של חברת רד האט בה הוא עובד, כאשר תכנית הסיורים הוכנה מראש וכל רגע היה מתוכנן. הוא הצטרף אלינו לראיון במטרה לשתף כיצד נראה מסלול כזה של חברה שמשקיעה לא מעט בחווית המשתמש, זו שהפכה למרכז העניינים ונוגעת לכל אחד מאיתנו.

מסלול הליכה מחושב

בנוסף למפגש העשיר עם השחקניות השונות, אומר ליברמן כי השנתיים בהן לא נערכו תערוכות יצרו עושר מורגש של טכנולוגיות זמינות. הניסיון של רד האט לימד אותם כי הגעה ללא תכנית היא זמן אבוד וההיערכות ל-ISE 2022 עוברת בקביעת פגישות עם יצרניות רלוונטיות עבור רד האט, שיטוט באתר ISE והבנה היכן ממוקמים הביתנים השונים וכמובן מה הם מציגים ומחדשים. 

מיקוד (ב)משתמש

בתשובה ל'מה היה המיקוד שלו בתערוכה השנה' משיב ליברמן כי המשלחת התמקדה בתחום ה-UC, מסכים גדולים מכל הסוגים, חדרי הדרכה ואירועים ולפי תחומי עניין אלו בנו תכנית לשלושה ימים, תיאמו הגעות וחלונות זמן רחבים במיוחד שיאפשרו העמקה ולמידה. הוא מוסיף כי הם שולחים רשימת נושאים מסודרת לספקים על מנת שהזמן המושקע בביתן ינוצל ביעילות ויתמקד רק בנושאים הרלבנטיים אליהם. מקצוענים אמיתיים! 

הדרכות היברידיות ושיתוף כמגמות

אחרי שנכנסו לראש של רד האט, אנחנו שואלים מה לדעתו של רועי ליברמן ייכנס לתכניות העבודה של החברה ב-2022 בהיבט של UI/UX עבור חללי העבודה השונים. הוא משיב כי הנושאים עליהם שמו דגש הם חדרי הדרכה, חללים גדולים והנגשתם לעובדים מרוחקים או במילים אחרות: הפיכת חללים גדולים להיברידיים לכל דבר. לדעתו וללא קשר לכיוונים של רד האט, זו מגמה שנרגיש אותה היטב השנה. נושא נוסף הוא הוספת יכולות קולבורציה בהקשר של Whiteboard ושילוב טוב יותר שלהם בפתרונות השונים בהם החברה משתמשת.

 

המגמות שיישארו איתנו

אנחנו שואלים את ליברמן על מגמות עתידיות שנראה בהמשך לתערוכה והוא מציין כי שם לב שביתן ה-UC היה גדול פי 3 ואפילו יותר משנים עברו. מה שמחזק את התחושה לגבי המגמה המשמעותית שאנחנו חווים ונמשיך לחוות בהמשך. הוא מוסיף כי נושא הווידאו האישי מקבל במה חשובה ואומר כי לא מדובר רק בעמדה ייעודית בבית אלא גם באזורים שונים בבית כדוגמת המטבח, פתרונות המאפשרים קיום שיחת ווידאו בקלות וניתנים לניהול מרחוק, חלקם אפילו לא מהעולם העסקי.  

ליברמן מעלה נקודה חשובה בתחום הווידאו שאינה קשורה לאיכות וידאו או אודיו אלא שילוב אפליקציות בעולם הקולבורציות. מדובר ביכולות שיתוף מתקדמות יותר ומאובטחות כדוגמת כניסת משתתף לחדר השיחה, זיהוי אוטומטי שלו על ידי המערכת וצירוף הקבצים אותם הוא רוצה לשתף לאותה ועידה, במינימום פעולות ואף ללא מחשב נייד. לדעתו, הכיוונים הללו יתחזקו וחלקם אף הוצגו בתערוכה ומבחינתו זוהי חוויית קולבורציה אמיתית.

 

אנחנו רושמים לפנינו לנסות ולפגוש את רועי במעבדת ה-AV שלהם אחרי שיחלו ליישם מה שלמדו בתערוכה האחרונה.

 
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל