רונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל, מסכם שנה מאתגרת ומוצלחת

שנת הכספים של חברת Crestron העולמית, מסתיימת ב-30 ביוני. רונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל מסכם.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אלון ברוקשטיין

"השנה חולפת שהסתיימה בשבוע שעבר הייתה רוויית אתגרים בכל העולם ובעצם הייתה עבורנו שנה מלאה ראשונה תחת אילוצי הקורונה. 

אנו גאים לדווח שלמרות כל הקשיים והמהמורות הסתיימה השנה בהצלחה ובשיפור ניכר לעומת העבר.

במהלך השנה, תחת כל המגבלות, נמשכה העבודה הרצופה של צוותי החברה בארץ ובעולם, מול השותפים הרבים שלנו וכן מול לקוחותינו הנאמנים.

גילינו שהפרויקטים בשוק לא נעצרים אלא להפך לעיתים אפילו מגבירים קצב, ובעיקר בעולמות ה-UC שהפכו באחת לחלק משמעותי בסל הפעילות שלנו.

מבחינת ביצועים הצגנו גידול של כ-24% לעומת השנה שעברה, ואלמלא עיכובים באספקות הנובעים מהמחסור הגלובלי ברכיבים אלקטרוניים ובחומרי גלם, ניתן היה להגיע אף ליותר מכך.

בעיית חוסר זו, נראה שתלווה את כל התעשייה בשנה הקרובה, ואנו עובדים במרץ למציאת פתרונות ולהיערכות על מנת לשמר את רמת השירות הגבוהה המוכרת שלנו.

גם מבחינת כוח אדם ושאר המשאבים העומדים לרשותנו, ב-Crestron ישראל לא רק שלא הצטמצמנו, אלא אף התרחבנו בשנה האחרונה. כל זאת בזכות התנהלות מחושבת שנים אחורה ושמירה על ׳רזרבות׳ ראויות לימים קשים אותם אנו חווים כיום.

בהזדמנות זו אנו רוצים להורות לשותפים שלנו לדרך, חברות האינטגרציה המובילות בשוק שצועדות אתנו יד ביד בדרך להצלחה, והלקוחות שבחרו בנו כפתרון המוביל שלהם לאורך כל הדרך.

מאחלים לכולנו יציאה מהמשבר, חזרה לשגרה מבורכת, וצמיחה נוספת בשנת הפעילות הבאה עלינו לטובה".  

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אלון ברוקשטיין
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אלון ברוקשטיין
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אלון ברוקשטיין
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

קרא עוד »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

קרא עוד »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל