יום שישי , מרץ 5 2021

שילוט דיגיטלי על גג העולם

שילוט דיגיטלי על גג העולם, AVmaster

 

עד כמה גבוה נחשב גבוה עבור שילוט דיגיטלי? השיא בינתיים נרשם עבור חמישה קירות וידאו שהוצבו בצרמט, עיירת נופש בשווייץ הנמצאת למרגלות הר המטרהורן. מדובר בשקיות וידאו בבהירות גבוהה במיוחד שהוצבו בגובה של 3,000 מטרים כדי לספק מידע, הדרכות והוראות ניווט לתיירים הרבים המגיעים למקום כדי לנפוש, בעיקר בתקופת הסקי.

מדובר בשלטים המבוססים על פאנלים של SiliconCore המציעים תצוגת LED עם מרחק של 1.9 מ"מ בין הפיקסלים. השלטים הם בגודל של 3.4×2.4 מטרים והם מציעים בהירות גבוהה במיוחד של 3,000 ניט בהתמדה כדי להתמודד עם האור החזק באזורים מושלגים. האינטגרטור הציב את השלטים הללו בתוך מארזים מיוחדים שיודעים להתמודד עם תנאי מזג האוויר – ולא מדובר רק בטמפרטורה שיכולה להגיע עד מינוס 20 מעלות צלזיוס, אלא גם בסופות שלג וקרח שיכולות להתרחש במקום. הבהירות המרבית אליה יכולים המסכים להגיע היא 4,000 ניט, אבל כאמור החברה מבטיחה רציפות של 3,000 ניט לפחות.

המערכת משתמשת בנגן המדיה DEX 5350 של AOpen כדי להזרים את התכנים המיוצרים בפלטפורמת התוכנה PlayEverywhere של נטוויקו (Netvico).שמשמשת גם לניהול כל המסכים במקביל בזמן אמת, עם יכולת לפתוח ערוץ נפרד לכל שלט בנפרד באמצעות תשתית הכבלים שהותקנה באתר.

מקור – Inavate

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל