דן אנגל (פוליקום): "חיבור בין קבוצת עובדים מבוזרת ברחבי העולם באמצעים טכנולוגיים, היא צורך וחובה לארגונים בינלאומיים"

"בסביבה העסקית של ארגונים וחברות בינלאומיים כיום, העובדים והפיתוח מרוכזים על פני כמה יבשות אולם הפעילות והפרויקטים קשורים אחד לשני ללא הפרדה גאוגרפית. היכולת להפגיש בין קבוצת עובדים מבוזרת בצורה אמינה ופשוטה, היא לא פחות מחובה." כך אמר דן אנגל מנהל אזורי של ישראל, יוון ודרום אפריקה בפוליקום בראיון מיוחד לפורטל האודיו וידאו AVmaster מבית אנשים ומחשבים.

, דן אנגל (פוליקום): "חיבור בין קבוצת עובדים מבוזרת ברחבי העולם באמצעים טכנולוגיים, היא צורך וחובה לארגונים בינלאומיים", AVmaster מגזין המולטימדיה
דן אנגל, מנהל אזור ישראל, יוון ודרום אפריקה בפוליקום

אנגל אומר כי התוכנה מהווה את רוב הטכנולוגיה כיום: "רוב הטכנולוגיה שלנו מגיעה מתוכנה, כל מוצרי התשתית שמהווים את מרכז ניהול רשת הוידאו הם תוכנה. כל נושא השרידות, ניהול הטרפיק, יתירות, פיירוולים, ניהול עמדות מרחוק או סטטיסטיקות – הכל סובב סביב תוכנה".

"המגמה החדשה בסביבות העבודה בארגונים: Workplace Of The Future"
"המגמה כיום היא סביבת עבודה חדשה (Workplace Of The Future) אותה אנו רואים יותר בעולם ההייטק אולם זה רק עניין של זמן עד שתגיע ליתר התעשיות. הכיוון הוא יותר אופן ספייס וחדרי ישיבות פתוחים, לצד חדרי הפגישות המסורתיים. בתוך הסביבה הספציפית הזו אנחנו נדרשים להכניס טכנולוגיה המאפשרת עריכת ישיבות בין אנשי הארגון ברחבי העולם ברמה טכנולוגית גבוהה. זוהי מגמה חדשה שמביאה עימה אתגרים רבים".

, דן אנגל (פוליקום): "חיבור בין קבוצת עובדים מבוזרת ברחבי העולם באמצעים טכנולוגיים, היא צורך וחובה לארגונים בינלאומיים", AVmaster מגזין המולטימדיה– כמה פגישות וידאו קונפרנס יש בפוליקום בחודש?

"הנקודה אשר מייחדת את פוליקום היא שאנחנו שמים דגש רב על האמינות וקלות השימוש בטכנולוגיה. חשוב לנו שלקוחות שהשקיעו סכומי כסף לא מבוטלים, ישתמשו בכלים הטכנולוגיים הקיימים וינצלו אותם בצורה מקסימלית. כלומר השורה התחתונה מבחינתנו היא התרומה של הטכנולוגיה לארגון".
נתן גולדשטיין, ארכיטקט פתרונות UC בפוליקום הוסיף: "בפוליקום יש כ-7000 פגישות וידאו קונפרנס בחודש כך שלצורך הדוגמא 5 שיחות וידאו קונפרנס בשבוע אצל לקוח, ייחשבו מבחינתנו לכישלון".

– מהן המגמות החדשות בחווית הוידאו – קונפרנס?
"משחר האנושות אנשים נפגשים במעגל. אחד החסרונות של וידאו קונפרנס בחדרי ישיבות כיום, הוא שבחוויה הנוכחית אנו מאבדים קשר עין בחדר עם שאר המשתתפים או עם הצד המרוחק שבדרך כלל מופיע על גבי מסך באחד מצידי החדר. אנחנו מסתכלים היום כיצד לשפר את התחושה של המשתמש המופיע על גבי המסך ואינו נמצא כאחד מהמשתתפים "במעגל". אתגר זה הביא אותנו להניח את הטכנולוגיה במרכז השולחן ובעזרת הנדסת האנוש ומחשבה על חווית המשתמש, אנחנו משלבים את כלל משתתפי הפגישה המקומיים והמרוחקים. למשל בעזרת מצלמת 360 מעלות הממוקמת בגובה העיניים והמאפשרת לצדדים לקבל את התמונה המלאה ולא רק זווית אחת ובכך להגביר את חווית הפגישה".

– ספר בבקשה על חווית המשתמש בחדרי הטלפרזנס

"בחדרי הטלפרזנס החדשים מיקמנו את המצלמה קרוב למרכז המסך, דבר הנותן לשותף לשיחה תחושה שמסתכלים בדיוק עליו. בנוסף, בחדרים אלה מוצגים המשתתפים בגודל טבעי והפרופורציה נשמרת לשני הצדדים בעזרת הנדסת אנוש מדויקת המחשבת את מרחק הצילום מהאנשים היושבים בחדר. טכנולוגיה זו לצד כיסוי מלא של מיקרופונים איכותיים ושמע סטריאופוני, מאפשרים חווית פגישה הקרובה ביותר למציאות".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל