חברת Black Box מצטרפת לשוק ה-Collaboration האלחוטי עם Coalesce

עד כה סיקרנו את VIA Campus, מוצר השנה בתחום החינוך של קרמר אלקטרוניקה, השקת מוצר חדש מבית Barco אשר אף הוא מכוון לשוק החינוך (אקדמיה) והיום מצטרפת גם חברת Black Box לפתרונות מצגות אלחוטיות.

תחום זה נחשב משמעותי מאוד מכיוון שלקוחות רבים מחפשים להיפטר מהכבלים בחדרי הישיבות ולאפשר ליותר מכשירים לבצע שיתוף באופן אלחוטי וללא תלות כלשהי בחיבור.

, חברת Black Box מצטרפת לשוק ה-Collaboration האלחוטי עם Coalesce, AVmaster מגזין המולטימדיההמוצר מבית Black Box נקרא Coalesce, הוא מאפשר חיבור אלחוטי של טלפונים ניידים, טאבלטים ומחשבים ניידים מבוססי אנדרואיד, IOS, Windows. נציין כי BYOD) Bring Your Own Device) הפך להיות דרישת חובה בקרב מוצרי שיתוף אלחוטי.

Black Box מציגה מצב חיבור כפול לרשת, במצב זה יתאפשר חיבור לעובדי החברה מתוך רשת החברה וגם חיבור לאורחים אשר יגיע מרשת נפרדת. פתרון מעניין לאור בעיות האבטחה העולות בכל הנוגע לשידור מצגות אלחוטי: מצד אחד אנחנו רוצים לתת לכלל העובדים והאורחים להתחבר בלי הגבלות, מצד שני – אם מתחברים לרשת האורחים ורוצים גישה למידע הנמצא על גבי השרת הארגוני אנחנו בבעיה היות ושתי הרשתות הללו נפרדות (מטעמי אבטחה). מכאן נוצרות בעיות ברמת ארכיטקטורת הרשת ונדרשים פתרונות יצירתיים אשר עדיין עומדים בדרישות האבטחה.

יכולת מעניינת אשר מוצגת במוצר מאפשרת לחבר אותו למסך מגע קיים ובכך לבצע עריכה של התכנים המוקרנים על גביו באמצעות הידיים. פונקציה המזכירה את ה-Jamboard של BenQ (קראו כאן).

אולם לא ברור מה מספר האנשים אשר יכולים להציג את המסך שלהם במקביל אולם החברה מציינת כי ניתן לחבר מספר לא מוגבל של מכשירים אל היחידה. כמובן שיש להבדיל בין מספר החיבורים במקביל לבין מספר המציגים במקביל שכן אחד הרעיונות בשיתוף האלחוטי הוא היכולת לצפות בתוכן המשודר על גבי המכשיר ולא רק לשדר תוכן.

המכשיר תומך ברזולוציות של 1080P (לעומת ה-VIA Campus התומך ב-4K), ב- Bluetooth והוא מבוסס על מערכת הפעלה מסוג Android 5.1.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל