מטרת הפתרונות עליהם הכריזה BMC היא לסייע במודרניזציה של תשתית הליבה, הפחתת עלויות האחסון, הגנה מפני איומי סייבר ושינוי הדאטה במיינפריים עבור אנליטיקות AI ו- Machine Learning

יגאל שחק קרדיט תמונה- סטודיו דבש

דואר ישראל: "הפתרונות של BMC המשולבים בצורה חלקה עם מערכות המיינפריים שלנו, מבטלים את הצורך בגיבויים יקרים ומייעלים את תהליכי ניהול הנתונים שלנו" 

BMC, מובילה עולמית בפתרונות תוכנה לארגונים דיגיטליים אוטונומיים, השיקה את BMC Automated Mainframe Intelligence (AMI) Cloud, סל מוצרים חדש שיעזור ללקוחות לעצב מחדש את ניהול הנתונים במערכות מיינפריים בעידן ה-IT ההיברידי, הכולל עננים ציבוריים ופרטיים. BMC מיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

זוהר רונן, מנהל אזורי תחום מיינפריים, BMC ישראל ומזרח אירופה: סל המוצרים הקיים ב- BMC AMI Cloud מאפשר ללקוחות למנף טכנולוגיות ענן היברידיות עם כל היתרונות של מחשוב מיינפריים מקומי לביצוע טרנזקציות עסקיות קריטיות ובקנה מידה גדול. על ידי פתיחת הנתונים הקריטיים לארגון בסביבת המיינפריים, ארגונים יכולים להשיג בינה עסקית טובה יותר כדי לקבל החלטות טובות יותר עם אבטחה, גמישות, מדרגיות ויעילות רבה יותר.

סל המוצרים החדש של BMC AMI Cloud כולל שלושה מוצרים חדשים:

BMC AMI Cloud Dat – מוצר המאפשר שימוש בטכנולוגיית אחסון אובייקטים בענן כדי לסייע בהעברת נתוני גיבוי וארכיון מיינפריים לענן במהירות ובאופן מאובטח, תוך ביטול העלות של חומרת אחסון יקרה, קניינית, מבוססת קלטות ומבוססת ספריית קלטות וירטואלית (VTL) והפחתת רישיונות תוכנה עד 50%.

BMC AMI Cloud Vault – מוצר המאפשר יצירת עותק בלתי ניתן לשינוי של הנתונים בסביבת המיינפריים, כדי ליצור עותקים מרובים עם דחיסה והצפנה מקצה לקצה להגנה מפני איומי סייבר ותוכנות כופר.

BMC AMI Cloud Analytics – מוצר המאפשר העברה ושינוי נתוני מיינפריים בקלות לשימוש בכל יישומי ענן AI/ML ניתוחי AI/ML כדי להשיג בינה עסקית ולהפוך נתונים למעשיים יותר.

"הטמעת פתרונות הגנת הנתונים וניהול האחסון של BMC, הרשימו אותנו מאוד הודות לתוצאות יוצאות הדופן שהשגנו. עם BMC AMI Cloud, הצלחנו לחדש את התשתית הישנה שלנו ולקדם עבודה יעילה יותר וכך לחסוך בעלויות. הפתרונות של BMC המשולבים בצורה חלקה עם מערכות המיינפריים שלנו, מבטלים את הצורך בגיבויים יקרים ומייעלים את תהליכי ניהול הנתונים שלנו", אמר שמעון יוסף, ראש אגף מיינפריים בבנק דואר ישראל. "הגמישות והמדרגיות של הגישה מבוססת הענן שלהם אפשרו לנו למנף את כוחה של תשתית היברידית, לבצע אופטימיזציה של עלויות האחסון שלנו ולשפר את נגישות הנתונים. הודות ל-BMC, לא רק שיפרנו את יכולות הגנת הנתונים שלנו, אלא גם הובלנו במהירות את הארגון לצמיחה וחדשנות." 

"ארגוני Enterprise בתחומים רבים כגון פיננסיים ובנקאות, מסתמכים על סביבת המיינפריים שלהם כדי להפעיל את העולם הדיגיטלי המורכב בארגוניהם הפועל מסביב לשעון", אמר יגאל שחק מנהל פעילות BMC בחטיבת מוצרי התוכנה של חברת מטריקס המייצגת את מוצרי BMC בישראל. "בעזרת מוצרי BMC AMI Cloud, אנו עוזרים להם לחדש את סביבת המיינפריים שלהם, על ידי ביטול הצורך במיומנויות מיוחדות. סל המוצרים החדש של BMC מאפשר לארגונים לפתוח את ה – DATA של המיינפריים שלהם כדי להשיג את היתרונות של מחשוב ענן, כך שהם יכולים להבטיח את הערך הרב ביותר עבור הארגונים שלהם. ובכלל זה הפעלת תוכנות AI ML על מידע שמביא ערך עסקי רב"

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG