חברת SAP ישראל, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים, מינתה את פרוגיקס כשותף עסקי בתחום SAP Business Technology Platform או בשם המקוצר – SAP BTP. פרוגיקס תסייע ללקוחות SAP לאמץ חדשנות וליישם את פלטפורמת BTP בצורה מוצלחת ובעלת ערך עבור פעילותם העסקית. 

 
מימין - שרון בן ארי. קרדיט צילום גיל לוין, אריאל רטנר. צילום לירון מולדובן

חברת פרוגיקס נוסדה בשנת 2018 על ידי דניס אברמוב, שהביא עמו ניסיון רב בעולם ה-SAP בארץ ובחו"ל. החברה מתמחה בפתרונות יעילים ורזים למתן מענה לאתגרי הארגון. פרוגיקס מספקת שירותי ייעוץ ופתרונות טכנולוגיים, הממנפים את הניסיון הנצבר בארגון בשילוב הניסיון של החברה בעולם ה-SAP ומאפשרים ייעול ושינוי תהליכים ארגוניים. במהלך השנים ביצעה החברה עשרות פרויקטים ופיתחה מאות פתרונות שהביאו להתייעלות בתהליכים ארגוניים בשלל חברות ממגוון רחב של תעשיות.

הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP Business Technology Platform היא פלטפורמת ענן רבת עוצמה, המאפשרת לארגונים ליצור, להפעיל ולנהל פתרונות עסקיים בצורה חדשנית ואפקטיבית. היא כוללת מגוון רחב של יכולות כמו ניתוח ופיתוח יישומים, ניהול תהליכים עסקיים, ניהול דאטה, אינטגרציה ועוד. 

חברת פרוגיקס, המעסיקה כ-65 עובדים, מורכבת ממספר חטיבות – מחלקת מוצרי תוכנה, הכוללת, בין היתר, מוצר לביצוע תהליך של גיוס ערבויות מהמדינה. כמו כן, לחברה חטיבת מכללה עם קורסים של מקצועות פיתוח המיועדים עבור ילדים, נוער ומבוגרים, ביניהם גם קורס פיתוח בשפות ABAP של SAP. החטיבה השלישית עוסקת בגיוס כוח אדם, השמה וביצוע פרויקטים בתחום ה-IT.  

אריאל רטנר, מנכ"ל פרוגיקס, אמר כי, "לאור הניסיון רב השנים שצברנו ביישומי SAP מובילים במשק והמחויבות שלנו לייצר פתרונות מהודקים וייעודיים, המייצרים ערך עסקי מוחשי לארגונים, רק טבעי ש-SAP ישראל תבחר בנו להיות שותפים ליישום פתרון SAP BTP. ביישומים שאנחנו מפתחים עבור הלקוחות שלנו משולבות טכנולוגיות ממשק משתמש חדשניות שכוללות גישה גם ממכשירים ניידים ואפשרות לקבלת מידע וביצוע ניתוח נתונים בזמן אמת".

שרון בן ארי, מנהלת שותפים ב-SAP ישראל, אמרה כי, "SAP ישראל ממשיכה להרחיב את מעגל השותפים שלה ואנו שמחים לצרף את פרוגיקס לשורת שותפי SAP BTP המצוינים שלנו. פרוגיקס נבחרה בשל ניסיונה הרב בעולמות ה-SAP, כאשר צוות החברה – ובראשה המנהלים – מביאים איתם שנות ניסיון רבות עם פתרונות SAP, בין אם מדובר ביישומי ERP, פתרונות עבור מגזרי התעשייה השונים כמו ממשלה, פיננסים ועוד". 

 
Share.

6 תגובות

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG