עיריית רמת גן ממשיכה את תנופת הטרנספורמציה הדיגיטלית והשירות המקוון לאזרח. מטריקס תסייע במימוש החזון ובשיפור החוויה הדיגיטלית לאזרחי העיר

בתמונה מימין: יזהר מזרחי – CTO קבוצת הדיגיטל של מטריקס, רועי דימניק – מנהל אגף טכנולוגיות, קבוצת הדיגיטל של מטריקס, קובי נוח – מנמ"ר עיריית רמת גן, שרית גרוסמן הלר, Sales VP, חטיבת פינטק ודיגיטל, מטריקס, אורן אדלר – מנהל קבוצת הדיגיטל של מטריקס, רותם רוגובסקי – מנכ"ל חברת SKYPRO. צילום - יח"צ

חטיבת הפינטק והדיגיטל של מטריקס זכתה במכרז לאפיון, פיתוח, הקמה ותחזוקה למערכות הדיגיטל בענן של עיריית רמת גן. כחלק מן הטרנספורמציה הדיגיטלית ושיפור השירות המקוון לאזרח המבוצעים בעיריית רמת גן באמצעות אגף מערכות מידע בעירייה, נבחרה מטריקס להמשיך בפיתוח עולמות הווב והמובייל של העיריה עם שירותים מקוונים חדשים, תוך מתן דגש על חווית משתמש ברמה גבוהה, שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים ומתן מענה לאתגרים הדיגיטליים העתידיים בעולמות השירות המוניציפלי והציבורי. ההסכם צפוי להימשך בשלב הראשון 3 שנים בהיקף מוערך של כ-9 מיליון ₪ עם אופציה להארכת התקופה.  

אורן אדלר, מנהל קבוצת דיגיטל במטריקס, אמר: "אנו גאים בזכייתנו במכרז של עיריית רמת גן. באמצעות מומחי הפיתוח של מטריקס דיגיטל ומומחי חווית המשתמש של SkyPRO, מטריקס תוביל את פיתוח אתר האינטרנט של העיריה ואפליקציית המובייל. אנו מודים לעיריית רמת גן על הבחירה בנו ומתרגשים לקראת העבודה המשותפת שתאפשר לנו להצעיד את החדשנות הדיגיטלית של העירייה לתושביה.

קובי נח, מנמ"ר עיריית רמת גן, אמר: "בתום מכרז מתקדם בחרה עיריית רמת גן במטריקס בזכות ניסיונה הרב בתחום הדיגיטל. אין ספק שהשותפות של עיריית רמת גן עם מטריקס תביא בשורה ענקית לתושבי העיר בתחום הדיגיטל ולחוויית משתמש מתקדמת, אשר תהווה מגדלור בעולם המוניציפלי והשוק הפרטי. רמת גן שמה לעצמה למטרה להמשיך ולהוביל בשירותים המקוונים כפי שקבע מדד דלויט האחרון. בטוחני שהבחירה במטריקס, תביא ליישום פתרון מקצה לקצה בעולמות הדיגיטל במהלך השנים הקרובות". 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG