יום ראשון , אפריל 18 2021

Epson מובילה בנתח השוק ובשווי המכירות בשוק המקרנים המקצועיים ב-EMEA

לפי דו״ח Futuresource 2019, גברה Epson על כל יריביה באזור EMEA (אירופה, מזה״ת ואפריקה) והפכה ליצרנית המובילה בשוק המקרנים המקצועיים

Epson  מובילה בנתח השוק ובשווי המכירות בשוק המקרנים המקצועיים ב-EMEA, AVmaster
תמונה - Epson

החברה היפנית היתה עד היום מובילת השוק העולמי במספר המקרנים שמכרה (35 אחוז) וכעת מאשר הניתוח החדש כי היא גם מובילת השוק בשווי המכירות – עם 31 אחוז מהיקף השוק כולו – כשהיא מובילה בהפרש של 6.4 אחוז על פני היריבה הקרובה ביותר ברשימה. תחום המשתמשים במקרנים המקצועיים נע משימוש באולמות אירועים, אקדמיה ועד לשימוש במוזיאונים ובפרויקטי Video Mapping  ושילוט.

לדברי ניל ק׳ולהון (Neil Colquhoun), סגן נשיא בכיר ב-Epson CISMEA, המחקר מגלה כי Epson היא החברה היצרנית היחידה שגדלה בעקביות בנתח השוק שלה השנה. רק לפני 7 שנים נכנסנו לתחום המקרנים עם אפס אחיזה בו וכיום אנו מנצחים את כולם ובפער מרשים״. ק׳ולהון תולה את ההצלחה בהובלה הטכנולוגית עם טכנולוגיות דוגמת 3LCD ופתרונות חדשניים אחרים. ״אנו משקיעים כ-1.2 מיליון דולר ביום בפיתוח חדשנות וטכנולוגיה. חלק נוסף בהצלחה הוא ההקשבה למשתמשים שלנו. כך לדוגמה הגיע ביקוש מהשטח לקו מצומצם יותר של עדשות 4K וכך עשינו כשהקיץ יש בקו המוצרים מקרנים עם 5500 לומן ועד 20 אלף לומן, כולם עם עדשות ברזולוציה של  4K״. 

Data source: Futuresource Consulting Limited – Projectors Market Insights – WorldWide Analyser FY 2018 Q4

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל