ביתן אפסון ISE-24. קרדיט - יח"צ

Epson, יצרנית המקרנים המובילה בעולם (עם נתח של למעלה משליש משוק המקרנים העולמי) ומובילת השוק בתצוגות הקרנה מקצועיות ברחבי אירופה, הציגה במסגרת תערוכת ISE 2024, שנערכה בברצלונה בין ה-30 בינואר עד ה-2 בפברואר 2024, דוגמאות חדשות ועכשוויות בתחומי ההקרנה וטכנולוגיית התקשורת החזותית שלה. החברה שמה דגש בתערוכה על כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיה במגוון יישומים בתחומי אמנות ובידור, חינוך, חיי חברה, קמעונאות, פנאי ותרבות. 

מקרן 4K עם לומן גבוה - הקטן והקל ביותר

לדברי קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל, החברה שילבה במקרן החדש את טכנולוגיית ה-4K העדכנית של Epson עם  טכנולוגיות ה-4K Crystal Motion הקנייניות שלה, בקרה תרמית של הפאנל ומערך מיקרו עדשות כפולות שולבו כדי להשיג בהירות אופטימלית. המקרן מציע עיבוד גרפי 4K מובנה, כאשר ערכת השבבים העדכנית מספקת שיפורים משמעותיים בתדר ההפעלה, רוחב פס הזיכרון והעברת נתונים לחוויית 4K חלקה. 

כמובילה עולמית בטכנולוגיית הקרנה, Epson מדגימה בתערוכה כיצד המקרנים שלה יכולים להפוך חללים ארגוניים לסביבות סוחפות מרהיבות שיכולות לשדרג מותגים ארגוניים בצורה משמעותית. בשיתוף עם Purple Digital Storytelling, החברה מדגימה את כוחה של הקרנה על פני מגוון פעילויות עסקיות, החל ממצגות, אולמות תצוגה דיגיטליים והצעות מכירות ועד הדרכת מוצרים, כנסי עובדים והתכנסויות אחרות של חברות גדולות.  

Epson תארח גם הדגמה של Microsoft Teams Front Row, המציגה תצוגות חדשניות עבור פגישות וידאו היברידיות שגורמות למשתתפים מרוחקים להרגיש שהם נמצאים בחדר באמצעות המקרנים של Epson היוצרים את חוויית חדר הישיבות האולטימטיבית. החברה מדגימה כיצד ניתן להרחיב את הפתרון המתוחכם הזה כך שיעבוד עבור עסקים בכל הגדלים, לטובת מימוש את הפוטנציאל האמיתי של העבודה ההיברידית.

 
קטן קטן אבל... קרדיט - יח"צ

מקרני Epson לחינוך

טכנולוגיית ההקרנה של Epson מניעה טרנספורמציה דיגיטלית מרגשת בחינוך. בתערוכה מוצגת לראשונה מערכת ההוראה האינטראקטיבית של Epson, פתרון כולל העומד בפני עצמו, עם שלושה ממקרני EB-770Fi האינטראקטיביים החדשניים של החברה שמקרינים מטווח קצר במיוחד. הפתרון מציע אינסוף אפשרויות להוראה סוחפת ואינטראקטיבית באופן שלעולם לא ניתן להשיג עם לוחות סטנדרטיים. 

״כמובילה עולמית, Epson מצטיינת בייצור מקרנים סופר-קומפקטיים, קלים במיוחד ויעילים מאוד בבהירות גבוהה״, אומר כהן ומדגיש כי התערוכה מאפשרת להציץ למלוא הפוטנציאל של טכנולוגיית ההקרנה המיועדת לתחומים רבים, החל מתצוגות מקצועיות, חללי פגישות ארגוניים וחינוך ועד קמעונאות, פנאי, תרבות, אומנות ובידור. 

לדברי כהן, המבקרים בדוכן של Epson ב-ISE יכולים להתרשם מיכולת ההקרנה הסוחפת החדשה של החברה במיצג מטריה ענקית הנפרשת במפל של צבע עז ברוח פסטיבלים ברחבי העולם. הקרנת המטריה שואבת השראה מפסטיבלים בינלאומיים רבים כמו הקרנבל של ברצלונה; פסטיבל ראש השנה הסיני והפנסים; הקרנות יום העצמאות בעיר הלבנה בתל אביב, פסטיבלי Tango No Sekku היפני, Kodomo-no-hi (יום הילדים) ופריחת הדובדבן; פסטיבל האמנות הפורטוגזי AgitÁgueda (פסטיבל גג); פסטיבל הזיקוקים בבוסאן ופסטיבל הפנסים התאילנדי הידוע בשם Yi Peng & Loy Krathon שבכולם נעשה שימשו במקרנים של החברה.

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG