קבוצת בעלי מניות Harman מביעה התנגדות לרכישתה ע"י סמסונג

קבוצת החדשות הקוריאנית Yonhap דיווחה לאחרונה כי בעלי מניות Harman המתנגדים למיזוג עם חברת סמסונג, הגישו תביעה כנגד מנכ"ל ודירקטוריון Harman. על פי הפרסומים, החלה התביעה בתחילת דצמבר 2016 לאחר שקרן גידור הון אמריקאית בשם Atlantic Investment Management,המחזיקה ב-2.3 אחוזים ממניות Harman, אמרה כי תצביע נגד העסקה היות ולדעתה מחיר הקניה נמוך מדי. בעלי המניות הגישו תביעה בבית המשפט בדלוור כנגד מנכ"ל Harman – דינש פאליוול (Dinesh Paliwal) וכנגד דירקטוריון החברה, שם טענו כי אלו פעלו לטובת החברה כאשר הסכימו לעסקת הרכישה מול סמסונג.

בעלי המניות ובראשם רוברט פיין (Robert Pine), טוענים כי דירקטוריון Harman העריך את שווי החברה באופן נמוך מדי והסכים להצעה בלתי הוגנת ולפיכך הסב נזקים כספיים לבעלי המניות. בלי המניות טוענים בנוסף כי הם הביעו התנגדות להסכמתה של Harman שלא לתור אחר הצעות מתחרות לרכישת החברה. יצויין כי העסקה צפוייה לעבור אישור סופי לאחר קבלת הסכמתם של מעל ל-50 אחוז מבעלי מניות Harman אשר תוכרע בפגישת מחזיקי המניות אשר תתקיים ברבעון הראשון של 2017.

harman, קבוצת בעלי מניות Harman מביעה התנגדות לרכישתה ע"י סמסונג, AVmaster מגזין המולטימדיה

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל