מה תציג חברת ה-AV הישראלית – בינלאומית kramer ב-ISE 2016?

, מה תציג חברת ה-AV הישראלית – בינלאומית kramer ב-ISE 2016?, AVmaster מגזין המולטימדיה
אביב רון

חברת ה-AV הבינלאומית קרמר (Kramer), תציג נוכחות מרשימה בכנס האודיו וידאו הגדול באירופה ISE 2016 אשר יחל מחר 9.2.2016 ויסתיים בשישי הקרוב 12.2.2016. החברה הוותיקה ובעלת המוניטין תשתתף בכנס במעמד של שותף זהב. אביב רון, סגן נשיא פיתוח עסקי ואסטרטגיה בקרמר מסר כי ההשתתפות הכנס במעמד של שותף זהב צפוייה לשדרג את הקשר של החברה עם קהל המציגים והקהל הרחב: "ה-ISE הוא מקום מפגש לאנשי תעשיית האודיו וידאו כולה, השתתפותנו באירוע במעמד של שותף זהב (Gold Sponsor) משדרגת את הנוכחות שלנו ואת הקשר שלנו עם המבקרים ועם מציגים אחרים".

בהודעה לעיתונות, מסרה החברה כי היא צפויה להכריז במהלך הכנס על מספר פתרונות ומוצרים שישנו את פניה של תעשיית האודיו וידאו הבינלאומית מקצה לקצה, החברה תציג פתרונות המיועדים למגוון חללי פגישה או עבודה אפשריים לצד מוצרים בקדמת הטכנולוגיה בתחום ההתלכדות של תשתיות ה-AV וה-IT. בנוסף תציג החברה יישומים כמו הכיתה השיתופית (Collaborative Classroom) באמצעות פתרון Via Campus המיועד למוסדות חינוך והדרכה, ופתרונות שליטה ובקרה וחדרי ישיבות למנהלים הכוללים את פורטופליו המוצרים הכולל של החברה: תצוגה, בקרה, קולבוריישן, חיבוריות ואודיו.

, מה תציג חברת ה-AV הישראלית – בינלאומית kramer ב-ISE 2016?, AVmaster מגזין המולטימדיהבנוסף, צפויים מומחי ה-AV של קרמר להוביל 3 סדנאות הדרכה בנושאים הבאים:  BYOD בסביבת הלימודים השיתופית, אופטימיזציה של חללי האדל  (huddle rooms) והטמעה של קולבוריישן בתשתית IT. בעמדה המרשימה של החברה באולם הכנסים, תיערכנה מדי שעה הדרכות והדגמות של האפשרויות המתקדמות של מוצרי החברה. אביב רון: "המדריכים המובילים שלנו יציגו מוצרים ואסטרטגיות המספקים תשובות לצרכים האחרונים ולאתגרים הטכנולוגיים של חללי הישיבות המודרניים וסביבות הלמידה".

נוכחות החברה באירוע החשוב באה לידי ביטוי  גם בהיותה ספונסר בטקס פרסי 2016 InAVation שייערך כבר ביומו הראשון של האירוע 9.2.2016 וכן בהתארחותה, זו השנה השנייה ברציפות, בפאנל מומחים העוסק באחד מהנושאים הבולטים המשפיעים על תעשיית ה-AV המתפתחת תחת הכותרת "יכולות AV על גבי תשתיות IT ואתגרים בהתלכדות של IT ו-AV" ,אשר ייערך ביומו השני של האירוע. הפאנל ינוהל על ידי טים אולברייט (AV Nation) ויתארחו בו פאנליסטים בולטים מהחברות AVI-SPL, Crestron, Cisco, Google, Harman, Kramer ו-Reardon advisors.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל