Logitech לוקחת אותנו אל העתיד

בביתן Logitech ב-ISE 2022 פגשנו את גיא אילות שסוחף אותנו עם ההתלהבות שלו אל עתיד העבודה כפי ש Logitech מציגה בתערוכה. אילות לא רק מכיר את הפתרונות השונים אלא גם מיישם ובשיחה אחרי התערוכה תיאר בהתרגשות כי הוא ממתין כבר לדברים החדשים שהוצגו. 

 

לא תחנת עגינה, תחנת שיגור

אילות פותח את הסיור ב-Logi Dock אותו הוא מתאר כ-UC Dock, עמדת עגינה הבנויה סביב חווית קולבורציה והיא מתאימה לסביבת עבודה ביתית ומשרדית כאשר מובנים בה מיקרופוני Beamforming עם ביטול רעשים ורמקולים המתאימים לשיחות ועידה ולשמיעת מוסיקה, בקרי שליטה לשיחה וחיווי לפני תחילת שיחה. זאת כמובן בנוסף למספר מחברי USB 3.1, HDMI,ומחבר USB C המאפשר גם טעינת מחשב נייד ועוד. ה-Dock משנה את כללי המשחק על ידי מתן מענה מותאם לסביבת העבודה החדשה במשרד ובבית. גיא אילות צופה כי לפי תגובות המבקרים יהיה קשה לLogitech לעמוד בביקוש עבורה.

 

נבחרת Rally לכל חלל

מהעמדה האישית אילות מוביל אותנו לחללי הישיבות השונים ולפתרון אותו מייעדת Logitech עבורם: סדרת ה-Rally. הסדרה כוללת מענה אחוד (All In One) לחדרים קטנים, בינוניים וגדולים כאשר ניתן לבצע התאמות ללא צורך באינטגרציה מיוחדת ועל כולן שולטת יחידת ה-Tap, מסך מגע משולב בקר של לוגיטק. במקביל להתאמה לחלל הפיזי, יחידות ה-Rally השונות מוסמכות לעבודה מול פלטפורמות ה-UC השונות כדוגמת Google Meet, Zoom, Teams  ועוד, הסמכה שפירושה חווית שיחה הזהה כמעט לחלוטין למה שמתקבל באפליקציה על גבי המחשב. 

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
בנדא ולוג'יטק - חתיכת שילוב. תמונה - מערכת AVM

תזמון מושלם

חידוש נוסף שהוצג לאחרונה בסדרת ה-Tap, שהחלה בתור מסך מגע והתרחבה מאז למשפחת מוצרים שלמה הוא ה-Tap Scheduler: יחידת זימון חדרים המציגה את יומן החדר, זמינות ואפשרות לזמן את החדר לפי הצורך. ל-Scheduler מגוון יכולות התקנה על משטחים שונים והוא כולל גן נורות LED המשנות את צבען בהתאם לזמינות החדר. אילות מציין כי היחידה מותאמת לעבודה מול מספר פלטפורמות לזימון חדרים כאשר הבולטת שבינן היא מיקרוסופט.

 

לכתוב דיגיטלית

אחד הדברים שנשארים איתנו הוא הלוח המחיק והפתרון אותו מציגה Logitech הוא הLogitech Scribe: מצלמת לוח הלוכדת תוכן כתוב על גבי לוחות ומשתפת אותו דיגיטלית, כולל הסתרת היד הכותבת, ישירות לשיחת הווידאו שלכם. כך, מתאר אילות, תוכלו לכתוב על גבי הלוח המחיק בחדר ולשתף את תוכנו תוך כדי שיחת ועידה, לשמור על צורת העבודה הנוחה לכם ולהיות יעילים הרבה יותר. 

 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - מערכת AVM

משנים את ה-Phone Booth לתמיד

חלל שהכרנו עד כה כמקום מבודד לאדם אחד או שניים וקיבל שם מסורתי שלא אפיין אותו הוא 'תא הטלפון' או ה-Phone Booth. גם אותו משנה Logitech ומשיקה סט כלים שנועד לאפשר בו הרבה יותר מאשר שיחה פרטית: שילוב של מצלמת ה-Brio עם ה-Logi Dock שנותנים למשתמש עמדה יעילה ושקטה. ממבט חטוף אנחנו מבינים כי אפשרויות השילוב גדולות ממה שחשבנו וגיא אילות נפרד מאיתנו עם הזמנה להדגים את כל מה שהוצג בביתן, למי שהיה בביתן ולאלו שלא הספיקו להגיע לתערוכה. 

העתיד של Logitech בהחלט נראה כמו מקום שתרצו לעבוד בו.

 
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל