חברת האודיו קונפרנס עטורת הפרסים, Nureva, השיקה ליין חדש של מוצרי אודיו קונפרנס פורצי דרך והכריזה על כניסתה לשוק הישראלי עם מינויה של נאוטק לנציגתה בישראל ולמפיצה של מוצריה בארץ.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Nureva

Nureva העניקה לחברת נאוטק את זכויות ההפצה של ליין מוצרי האודיו קונפרנס שצובר פופולריות בקרב מספר הולך וגדל של לקוחות גלובליים, לרבות Allianz,‏ American Bank,‏ General Dynamics ו-Google. מערכות האודיו קונפרנס של Nureva, המבוססות על טכנולוגיית Microphone Mist™ המוגנת בפטנט, מספקות איכות אודיו צלולה ויציבה אשר תומכת לא רק במצבים שבהם משתתפי הפגישה יושבים סביב שולחן הישיבות, אלא גם במצבים שבהם הם מתהלכים ברחבי החדר. ליין המוצרים כולל את HDL200 לחדרים קטנים, HDL300 לחדרים בינוניים ו-Dual HDL300 לחדרים גדולים. לצורך פריסה רחבה של כמה מוצרי Nureva ניתן להשתמש בקונסולת Nureva, פלטפורמת ענן שבאמצעותה יכול צוות ה-IT להטמיע ולנהל את כל מערכות Nureva מדשבורד מאובטח אחד שניתן לגשת אליו מרחוק.

מומחית הווידאו קונפרנס נאוטק, שהיא בין היתר גם משווקת מורשה של Zoom, נבחרה להפיץ את פתרונות האודיו של Nureva בשוק הישראלי. לנאוטק מוניטין של 15 שנה בהטמעה ובמתן תמיכה לפתרונות קונפרנס מתקדמים, שמותאמים לצרכים הייחודיים והאסטרטגיים של כל עסק. Zoom ממליצה על מערכות האודיו קונפרנס של Nureva כפתרון פשוט ואידיאלי ל-Zoom Rooms, המעניק שילוב ייחודי של התקנה קלה, כיול אוטומטי רציף, טווח קליטה שמכסה חללים שלמים ואסתטיקה אלגנטית. המערכות של Nureva נמכרות יותר ויותר כחלק מחבילת Zoom Rooms, לאור טווח קליטת האודיו המהפכני שלהן והודות לרמת האיכות והאמינות הגבוהה שלהן. ברגע שמערכות של Nureva מותקנות על הקיר – הן פשוט עובדות, מה שהופך אותן לבחירה טבעית ומשתלמת לחדרי ישיבות בכל הגדלים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Nureva

"אנחנו נרגשים לשלב כוחות עם Nureva ולהפיץ את פתרונות האודיו הייחודיים שלה בשוק הישראלי", אמר אוליבייה שיפמן, מייסד שותף ומנכ"ל נאוטק. "ליין המוצרים של Nureva הוא חלק אינטגרלי מהאקוסיסטם ומהחזון שלנו בנאוטק, ואנחנו בטוחים שהלקוחות שלנו ישמחו לחוות בעצמם את המהפכה שמביאה אלינו טכנולוגיית Microphone Mist, שתעניק לחדרי הישיבות שלהם ביצועי אודיו ברמה שהם טרם הכירו."

"נאוטק ממוצבת היטב להחדרת מערכות האודיו קונפרנס של Nureva לבסיס הלקוחות הרחב שלה", אמרה ננסי נולטון, מנכ"לית Nureva. "הניסיון המקיף של נאוטק, בשילוב עם המוניטין והידע שלה בעבודה מול לקוחות שמחפשים פתרונות קונפרנס פשוטים ואמינים, עולה בקנה אחד עם החזון ועם פתרונות האודיו שלנו ב-Nureva."

אודות פתרונות האודיו של Nureva

ליין מערכות האודיו קונפרנס של Nureva מהווה פתרון לבעיה אקוטית ורווחת של ביצועי אודיו נמוכים בחדרי ישיבות ובכיתות לימוד. מגוון הפתרונות של Nureva מבוסס על טכנולוגיית Microphone Mist המוגנת בפטנט. טכנולוגיה זו של Nureva מציבה ברחבי החדר אלפי מיקרופונים וירטואליים המאפשרים קליטת סאונד מכל מיקום בחדר, ומבטיחה קליטה טובה ואיכותית של קולם של המשתתפים בשיחה, לא חשוב היכן הם נמצאים בחדר ולא חשוב לאיזה כיוון הם פונים. המערכות משתמשות באלגוריתמים מתוחכמים על מנת לעבד בו-זמנית סאונד מכל המיקרופונים הווירטואליים, ולהעניק חוויית אודיו אמינה ויוצאת דופן. למידע נוסף, בקרו באתר Nureva.

אודות נאוטק

נאוטק מובילה את שוק הווידאו קונפרנס בישראל, עם מעל 15 שנות ניסיון ומומחיות. התשתיות המתקדמות של נאוטק הוטמעו אצל מגוון חברות גלובליות מכל התעשיות, והותאמו לצרכים הייחודיים ולמטרות האסטרטגיות של כל אחת מהן. הפתרונות של נאוטק מתבססים על הטכנולוגיה האיכותית והמתקדמת ביותר, ומלווים בצוות של מומחים בתחום התקשורת האחודה. הצוות של נאוטק בוחן באופן מקצועי את שלל תהליכי העבודה בארגון על מנת להתאים לו פתרונות וידאו קונפרנס אופטימליים וללוות אותו בתהליך ההטמעה והשימוש השוטף מא' עד ת', כל זאת מתוך מטרה להבטיח שיעורי שימוש גבוהים ולפשט באופן דרמטי תהליכים ארגוניים בכלל ותהליכי תקשורת ארגונית בפרט. למידע נוסף אודות נאוטק, בקרו באתר נאוטק.

אודות Nureva

Nureva היא חברה עטורת פרסים המעצבת מוצרים שמאפשרים לצוותים לממש בקלות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. מערכות האודיו קונפרנס של Nureva מבוססות על הטכנולוגיה פורצת הדרך Microphone Mist על מנת להעניק ביצועים איכותיים ואמינים לכל חדר ישיבות, ולפשט את העבודה של צוותים מבוזרים. המוצרים של Nureva מעוצבים מתוך תשוקה להשיג פשטות ונוחות שימוש על-ידי הבנה עמוקה של צרכי הלקוחות ושל הערך שניתן לספק להם. למידע נוסף, בקרו באתר Nureva ועקבו אחר @NurevaInc.

שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל