שבת , דצמבר 4 2021

PureLink מציגה מוצר ראשון להעברת שיחות וידאו-אודיו דרך האינטרנט

במהלך תערוכת ISE 2018, הודיעה חברת PureLink על הצטרפותה להתאחדות SDVoE והציגה לראשונה את קו המוצרים-IPAV PRO, המיועד ספציפית לשוק השכרת מסכי התצוגה

ה-IPAV מבוסס על סטנדרט SDVoE , תקן להעברת אותות AV על גבי רשתות תקשורת במהירות 10Gbps.  תקן SDVoE הנשען על רשתות מהירות אלו, מבטיח שיהוי אפסי בהעברת האותות מהמקור המשדר ליעד, (מקור למסך) ומבטיח איכות תמונה גבוהה במיוחד היות ומדובר בווידאו אשר עובר דחיסה מינימלית ביותר, וזאת בזכות שבב ייעודי וממשק תכנות פתוח (Application Programming Interface). עבודה על גבי רשתות תקשורת מאפשרת חסכון בעלויות ההתקנה והשימוש והופכת את הפתרונות המבוססים על טכנולוגיה זו לגמישים ובעלי יכולת משופרת להתמודד עם דרישות התקנה שונות ובכמות מקורות ויעדים גדולים. 

במהלך כנס ISE 2018 מסר מנהל המכירות של PureLink, סטפן סלוט (Stephan Sloot): "ב-ISE השנה נראה באופן ברור כי פתרונות AV over IP מחליפים במהירות תקשורת נלני"ת, עם קו המוצרים PureTools שלנו וסדרת IPAV PRO החדשה, החברות ב-SDVoE מהווה את האסטרטגיה והמהלך הנכונים עבורנו בזמן הנכון".
רובין קאלן (Robin Cullen), מהנדס פיתוח ב-PureLink הוסיף: "אנו מצפים ליכולת יוצאת הדופן אשר יפתחו בשילוב מוצרי PureLink עם טכנולוגית SDVoE".

"עוצמתה של SDVoE היא בתרומות הייחודיות של חבריה, המביאות לאקו סיסטם שאנו בונים במהירות," אמר ג'סטין קנינגטון (Justin Kennington), נשיא התאחדות SDVoE. "אנו שמחים לצרף את PureLink כחברה ה-33 ומעריכים את ניסיונה רב הערך אשר יאפשר לטכנולוגית SDVoE לענות לדרישות שוק חדשות".

על IPAV PRO

IPAV הנו המוצר הראשון בתקן SDVoE התומך בחיבורי נחושת וגם בחיבורים אופטיים, כך שניתן להשתמש בו למרחקים גדולים במיוחד. בנוסף, הוא יכול לשמש כמרחיק אותות AV, מפצל, ממתג בין מקורות ואפילו בקר קיר ווידאו. יכולות נוספות כוללות שליטה על מערך הצבעים, כיווץ אותות AV ללא שינוי ניתן להבחנה, התאמה לקצב פריימים משתנה, פיצול תצוגה, שילוב וחילוץ אודיו, הפרדת ערוצים ודגימת צבע.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל