חברת YouCC תייצג את מוצרי חברת WorkStreamPeople בישראל

(הודעה לעיתונות)

חברת YouCC חתמה לאחרונה על הסכם לפיו תייצג את מוצרי חברת WorkStreamPeople בישראל, במסגרת ההסכם חברת YouCC תפיץ ותטמיע את מוצרי החברה בדגש על פתרון Anywhere365.  בעזרת טכנולוגיית תשתית ייחודית ומודרנית זו, יוכלו לקוחות לתקשר עם כל ארגון בדרך שהם אוהבים, אם באמצעות רשתות חברתיות כמו Facebook ו-Twitter, אפליקציות מסרים פופולאריות כגון WhatsApp או ערוצים נוספים כגון Video, Chat ועוד.

Anywhere365 הינו מוצרי חדשני מהמובילים בשוק בתחום ה-Contact Center, אשר עובד מעל ל-Skype For Business או Lync, ומאפשר קישוריות חדשנית של לקוחות אל מול הארגון וחיבור לתוכנות ניהול לקוחות CRM רבות כגון Dynamics 365, Salesforce ועוד.

חברת YouCC השיקה את המוצר בארץ לראשונה במהלך בכנס Envision של חברת Microsoft בנושא CRM שנערך בתחילת מרץ השנה. המוצר עורר עניין רב בשל מגוון הערוצים הרבה אשר מתאפשרים ללקוח, הקישוריות הקלה למערכות ה-CRM והממשק החדשני אותו מספק המוצר.

״חווינו את זה על בשרנו״ אומר שמואל משעלי, מנכ״ל חברת YouCC, ״אפשר לנסות ולהתאמץ להביא את הלקוחות אליך, לאתר שלך, לאפליקציה אפילו ל-Live Chat שלך. אבל אם אתה נותן ללקוח לקבוע איך הוא מתקשר עם הארגון, תגלה שמדובר באמצעים שאנו כאנשים פרטיים מעדיפים אוהבים ומשתמשים. אין ספק ששילוב Anywhere365 יעלה משמעותית את מדדי שביעות הרצון, ומכאן גם את ביצועי המכירות והשירות של כל ארגון״.

למידע נוסף ניתן ליצור קשר דרך אתר החברה : http://www.youcc.net/

או בטלפון 072-3301471 ובמייל corp@youcc.net

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל