אנג'קיס הסינית מציעה פתרון חדש זול ונייד לחדרי ישיבות וחדרי התוועדות קטנים

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

ערכות שיחות וידאו ושיתוף קבועות ומוגדרות לחדרי ישיבות בדרך כלל מועדפות בארגונים גדולים, אבל מה קורה בארגונים קטנים עם תקציב נמוך, או בעולם בו כבר ניתן לשכור חדרי ישיבות קטנים לפי שעות כדי להימנע משכר דירה גבוה? אנג'קיס (Angekis) הסינית מציעה פתרון נייד וזמין, עבור אלו שצריכים שלקחת את המשרד שלהם יחד איתם בצמוד למחשב, וכאמור כולל אמצעי לקיום שיחות וידאו.

הפתרון החדש, העונה לשם Toledo AT-01, הוא התקן מלבני בגובה של כ-23.5 מ"מ שמכיל מיקרופון, מצלמת וידאו וכמובן רמקול. המיקרופון הרב כיווני משובץ בחלק העליון של ההתקן ולפי החברה הוא מעניק כיסוי ב-360 מעלות ברדיוס של עד 3 מטרים, ומציע גם תכונות כמו ביטול תופעות הדהוד והפחתת רעשים דינמית. המצלמה, שממוקמת בחלק העליון של ההתקן, מספקת איכות צילום FHD בזווית רחבה של עד 120 מעלות שאמורה להספיק לכיסוי של כשישה אנשים שיושבים זה לצד זה, עם מיקוד קבוע. הרמקול ממוקם בחלק התחתון והעיקרי של ההתקן כשמעליו יש כפתורי נגיעה לשליטה בעוצמת הקול, וכן אפשרות להשתקת המיקרופון.

באנג'קיס, כאמור, מכוונים את Toledo AT-01 עבור אלו שמחפשים פתרון שיחות וידאו קל מאוד לתפעול, והתפעול שלו הוא חיבור ההתקן למחשב תומך Windows 7 ומעלה או Mac OS X 8.1 ומעלה ללא צורך בהגדרות, כשלפי החברה הוא תומך בעבודה מול Skype ו-Zoom וכן אמצעי תקשורת מקוונים נוספים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל