חברת Microsoft משיקה אפליקציית לוח דיגיטלי

האפליקציה מציעה פלטפורמה נוחה של לוח דיגיטלי המייצר זירה משותפת לאנשים, רעיונות ותוכן.

חברת Microsoft הודיעה על השקה קרובה של אפליקציית 'קאנבס' דיגיטלי שבו אנשים, רעיונות ותוכן, נפגשים במקום אחד המאפשר לקיים עבודת צוות יצירתית.

אפליקציית הלוח הדיגיטלי של Microsoft פותחה לאנשים או צוותים אשר צריכים מקום לשתף את הרעיונות שלהם באופן יצירתי, ידידותי למשתמש ונגיש לכניסה מהירה מכל מכשיר. המכשיר מציע גם אופציה של ציור חופשי על לוח משותף בעזרת מגע או באמצעות צורות מובנות הקיימות באפליקציה, דבר אשר יאפשר שיתוף טבלאות ודיאגרמות בצורה קלה.

מהבלוג של Microsoft: "זיהינו צורך בפלטפורמה שבה ניתן יהיה לשתף תמונות, רעיונות, פתקיות ומידע שקשור לפרויקטים שונים. שימוש נרחב ביכולות אלו ניתן לראות בחברות שיווק אשר מנהלות פגישות דיגיטליות עם לקוחות. אנחנו בעצמנו משתמשים בזה על מנת לבחון תכניות עסקיות תוך שיתוף מהיר עם אנשים שנמצאים בצד השני של העולם והכל בזמן אמת. אנחנו בהחלט רואים באפליקציה כלי אשר מעצים את היכולת של האנשים ליצור סיעור מוחות ודיון דיגיטלי משותף ופורה".

האפליקציה מופצת כרגע בשפה האנגלית וניתן יהיה למצוא אותה בשפות נוספות בחודשים הקרובים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל