אקסטרון מציגה – אינטגרציה משופרת לתוכן משילוט דיגיטלי

האינטגרציה המשופרת תאפשר למי שמשתמש במערכות Sharelink Pro להעביר אליהן תוכן משילוט דיגיטלי כאשר הן אינן בשימוש על ידי משתמשים ובכך לייתר את השימוש בנגן מדיה חיצוני.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - EXTRON

אקסטרון מציגה אפשרות חדשה לשיתוף תוכן שמקורו בשילוט דיגיטלי ישירות אל מכשירים מסדרת Sharelink Pro. מדובר בשדרוג בתשלום על גבי המערכת הקיימת ומרחיב את היכולות הקיימות.

השדרוג מתאים למערכות  1110 ShareLink Pro או ShareLink Pro 500 ומציג את התוכן מהשילוט הדיגיטלי בפורמט מבוסס HTML שמקורו בספקי צד שלישי לשילוט דיגיטלי כגון AppSpace או Seenspire. לדוגמה, אירועים, הודעות, מצב מזג האוויר והתנועה וכו'.

לאחר השדרוג, התצוגות אליהן מחוברות יחידות -ShareLink Pro יוכלו לשמש לשתי פונקציות שונות: עבודה משותפת על פרזנטציות של משתמשים כשהם מחוברים אליה והצגת המידע מהשילוט הדיגיטלי כשה sharelink אינו בשימוש. התצוגה שמתקבלת מהשילוט הדיגיטלי היא בעלת מראה חי ומרהיב באופן יוצא דופן.  

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - EXTRON (rAVe pubs)

מערכות ה ShareLink Pro מאפשרות לכל אחד להציג תוכן ממחשבים, טאבלטים או טלפונים חכמים בצורה קווית ואלחוטית. הן תומכות בתצוגה סימולטנית מעד ארבעה מכשירים שונים, כולל מכשירים המחוברים ב-HDMI עם אופציה לחיבור בכבלים מסוג "TeamWork Show Me" של Extron לבחירה קלה של מקור האות. 

ניהול היחידות מתבצע באופן מרכזי באמצעות תוכנת "GVE – GlobalViewer" של אקסטרון לארגונים. אקסטרון לא מסרה את מחיר השדרוג (אותו יש להתקין על גבי כל מערכת בנפרד), אך ניתן למצוא את התכונות המלאות שהוא מציע בעמוד הייעודי שלו באתר שלה.

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל