יגואר השיקה את מכונית הקונספט שלה באמצעי מציאות מדומה חברתית (Social VR)

חברת יגואר הציגה בנובמבר האחרון את ה-I PACE,  מכונית הקונספט החשמלית שלה. המכונית צפויה לצאת לשוק בשנת 2018 והיא מציגה יכולות מרשימות, ביניהן האצה של 0 – 100 בתוך 4 שניות, 400 כוחות סוס, וטווח נסיעה של כ-350 קילומטרים. אנחנו יודעים שלמכונית החשמלית יהיו יכולות Connected Car מתקדמות, אולם הבשורה הגדולה היא למעשה באופן בו הושקה המכונית לקהל – מציאות מדומה (VR).

, יגואר השיקה את מכונית הקונספט שלה באמצעי מציאות מדומה חברתית (Social VR), AVmaster מגזין המולטימדיה

השקה זו הייתה הפעם הראשונה בהיסטוריה בה מותג מכוניות בינ"ל השתמש בכלי  VR (מציאות מדומה) חברתי לצורך השקת רכב תוך שיתוף פעולה עם חברת הפרסום Imagination וחברת REWIND המתמחה בהפקות מציאות מדומה: 66 סלבריטאים אשר הגיעו לחדרי VR בלונדון ובלוס אנג'לס צויידו במשקפי VR מדגם HTC VIVE המחוברות לעמדות Dell זאת בכדי להיכנס אל העולם הוירטואלי בו הוצגה ההשקה. במהלך ההשקה הוירטואלית, הציגו מתכנני המכונית את הפרמטרים העיצוביים והטכנולוגיים של המכונית כאשר האורחים יכלו "לשבת" וירטואלית במכונית הקונספט מלפנים ומאחור, לצפות בה שועטת לכיוונם או מאיצה לה במהירות לאורך חוף ווניס בקליפורניה, ולשוחח עם משתתפים אחרים בהשקה כאילו ישבו לצידם באותה המכונית במציאות.

צפו בקטעים מההשקה

יאן קאלום (Ian Callum), מנהל העיצוב של יגואר: "המציאות המדומה שהצגנו היום מנציחה את מהות ההייטק של מכונית הקונספט. יש לנו מכונית קונספט אחת בלבד במציאות והיא נמצאת בלוס אנג'לס. לראשונה, טכנולוגיית המציאות המדומה מאפשרת לנו להציג את אותה המכונית ברחבי העולם, ובדרך החוויתית הטובה ביותר."

מישל רודריגז (מהיר ועצבני) מתארחת בהשקת מכונית הקונספט החשמלית החדשה של יגואר

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל