הכירו את סדרת מסכי ה-TSW החדשים של Crestron

חברת Crestron הודיעה לאחרונה כי מסכי ה-TSW החדשים שלה (הדגמים: TSW-560, TSW-760 וה-TSW-1060) זמינים כעת לרכישה ברחבי העולם. בקרסטרון אומרים כי הדור החדש של מסכי ה-TSW מספק ביצועים גבוהים של עד פי עשרה מהמסכים הקודמים וכי הוא מתאים לשלל אפליקציות מתקדמות. בנוסף אמרו כי הסדרה החדשה שומרת על כל המאפיינים הפופולריים הנמצאים בסדרת ה-TSW תוך שיפורים משמעותיים, והחדשות הטובות: מחירי המסכים הינם בטווח מחירים זהה או אף נמוך מאלו של סדרת ה-TSW-x52 הקודמת.

שיפורים משמעותיים ביכולות העיבוד, האבטחה וממשק המשתמש
סדרת המסכים החדשה כוללת מעבד מהיר המספק ביצועים ומהירות תגובה משופרים כאשר גלילת התפריטים והמעבר בין עמודים מתבצעים היום באופן חלק ומהיר מאי פעם. ה-TSW החדישים תומכים בכל פרוטוקלי האבטחה הדרושים לסביבת Enterprise, ובהם בין היתר 802.1x, TLS, FIPS-140-2, SSH, SFTP ואחרים. מסגרת המסך גם היא כוללת כפתורים בעלי תאורה אחורית המאפשרים להאיר את הכפתורים בחדר חשוך או לכבותם במידה והם אינם נדרשים. תאורת המסך והכפתורים, כמו בטלפונים ניידים פופולריים, מתאימה את עצמה לעוצמת התאורה הטבעית בחלל.

ביקון PinPoint מובנה
המסכים כוללים ביקון PinPoint מובנה המאפשר הפעלה על בסיס מיקום והצגה מיידית בעזרת AirMedia כך שניתן להיכנס לחדר עם הטלפון הנייד או הטאבלט, ושם להפעילו או להציגו ישירות באופן אלחוטי. כל מסכי ה-TSW כוללים כעת גם אמצעי התקנה מיוחד המאפשר נעילת המסך והגנה מפני גניבה.

אופציה למסכים מאובטחים
דגמי ה-TSW החדשים כוללים מצלמה קדמית ומיקרופון לטובת אפליקציות אינטרקום בין חדרים שונים בבית או בבניין. עבור אפליקציות בטחוניות ואחרות, ניתן להזמין את המסכים ללא מיקרופון ומצלמה לאבטחה מקסימאלית.

אינטגרציה מלאה עם Sonos
רק סדרת המסכים החדשה מאפשרת הרצה של אפליקציית Sonos ישירות ממסך המגע זאת כחלק ממערכת הפצת אודיו כוללת לכל הבית. לדברי קרסטרון זו רק ההתחלה: מסכי ה-TSW החדשים תוכננו כך שיתמכו בעוד אפליקציות מתקדמות נוספות בעתיד.

צפו בהדגמה של המסכים

בקרסטרון מספרים כי החברה השקיעה מחשבה ומאמצים נוספים על מנת לוודא שאין כל שינוי אשר עשוי לפגוע בחווית ההתקנה והשימוש. העיצוב הנקי והצבעים נותרו כפי שהיו, וכמו כן התמיכה ב-PoE, ואפשרויות ההתקנה הפשוטות. כמו כן, כפי שצויין לעיל, גם המחירים נותרו זהים.

עומר ברוקשטיין, מנהל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל אמר ל-AVMaster:
"המסכים החדשים, אשר הצגנו לראשונה לפני כשבועיים, מציבים סטנדרט חדש של ביצועים לכל צורך – במשרד, או בבית. הם מהירים פי עשרה מדור המסכים הקודמים, וכוללים יכולות רבות ומתקדמות חדשות, בהן אופציה למצלמה ומיקרופון לטובת שיחות אינטרקום, וביקון PinPoint מובנה אשר מאפשר הפעלה מבוססת מיקום בעזרת הטלפון הסלולארי. בשנים האחרונות מכירת מסכי המגע נמצאת בעליה מתמדת, ואין לי ספק שעם הסדרה החדשה נראה את המגמה הזו רק הולכת ומתחזקת."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל