זום מאפשרת לכל המגדרים להרגיש בנוח בשיחות הוידאו

התאמה לכולם/ן: זום מוסיפה את האפשרות להציג לשון פנייה בשיחות וידאו כדי להקל על עובדים/ות מכל המגדרים. 

ענקית שיחות הווידאו מכריזה על הוספת תכונה חדשה, המאפשרת להוסיף בקלות את לשון הפנייה באופן ברור בכל שירותי זום. התכונה נועדה לשפר תקשורת ברמה הקהילתית בכך שתאפשר למשתמשים מכל המגדרים להציג את עצמם בצורה שמתאימה להם – בתנאים שלהם. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
קרדיט תמונה - זום

עם המעבר לעבודה היברידית – ומרחוק, האופן שבו עובדים מציגים את עצמם במהלך שיחות  הווידאו ובאמצעי תקשורת דיגיטליים אחרים הפך לחשוב במיוחד, בוודאי כשזה נוגע לזהות, מה שמשפיע במיוחד על עובדים ששייכים לקהילה הלהט"בית. כעת מכריזים בזום על הוספת לשון פנייה (pronouns) באופן בולט בכל שירותיה. 

בחברה מסבירים שמשתמשים רבים היו מוסיפים את לשון הפנייה ידנית ליד שמם ובפרופיל שלהם. אולם מדיניות ארגונית ושילוב SSO יכולים לאסור על משתמשים מסוימים לערוך את שמות התצוגה שלהם. בנוסף, ייתכן שמשתמשים מסוימים לא רוצים שהכינויים שלהם יוצגו בכל פגישה. כעת האפשרות הפכה לתכונה שיש לה אינטגרציה מלאה עם כל שירותי זום החל מגרסת Zoom 5.7.0. 

משתמשים יכולים להוסיף את לשון הפנייה שלהם פעם אחת ולנהל את אופן הצגתה מדף הפרופיל שלהם. לאחר הזנת לשון הפנייה בשדה הטקסט המתאים, ניתן לבחור גם כיצד ומתי היא תשותף במהלך פגישות וובינרים. מה שכן, הם נראים תמיד לאנשי הקשר בזום כחלק מהפרופיל. תכונת לשון הפנייה תופיע כברירת מחדל בדף הפרופיל עבור חשבונות בסיסיים וחשבונות עם משתמש מורשה יחיד, אך יכובו כברירת מחדל בחשבונות בהם יש יותר ממשתמש אחד. למנהלי מערכת בחשבונות אלה תהיה אפשרות להפעיל את שדה הכינויים בהגדרות החשבון שלהם.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
קרדיט תמונה - זום

"לשון פנייה היא האופן שבו אנשים מתייחסים זה לזה כאשר אינם משתמשים בשמם. השימוש בלשון הפנייה הנכונה דומה לביטוי נכון של שמם. סימן הכבוד הקטן אך המשמעותי הזה עובר דרך ארוכה ביצירת סביבה בה כולם יכולים להופיע, להיראות ולקבל יחס מכבד כמי שהם", אמר אלכס שמידר, מנהל משנה לייצוג טרנסג'נדרים ב- GLAAD. "האופן שבו זום מקשיבה בקפידה לבסיס המשתמשים המגוון שלה ומפעילה קבוצות תמיכה כדי לספק חוויית תקשורת וידאו כוללת יותר, תשפר את האינטראקציות הקהילתיות בכך שהיא תאפשר לאנשים לשתף יותר על עצמם ותעודד כבוד רב יותר זה לזה בפלטפורמה."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל