חברת ויז'ואל חתמה על הסכם הפצה עם יצרנית ספקי הכוח הבינלאומית FSP GROUP

חברת ההפצה ויז'ואל ד.ג, המתמחה בהפצת מותגי חומרה ותוכנה, חתמה על הסכם להפצת מוצרי האנרגיה וספקי הכוח של חברת FSP GROUP הבינלאומית. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אלון עילם-צילום יחצ

FSP GROUP היא אחת מן היצרניות הבינלאומיות המובילות בעולם בתחום ספקי הכוח. מאז הקמתה בשנת 1993, פועלת לייצור ושיווק מגוון רחב של פתרונות המספקים חשמל, תחת עקרונות האנרגיה הירוקה. 

בין המוצרים אשר יופצו על ידי ויז'ואל נכללים: ספקי כח למחשבים, שרתים, מכונות וציוד רפואי, כבלי חשמל ומתאמים, כונני אחסון, מטעני סוללות, מערכות אל פסק ועוד. 

FSP GROUP מפעילה מרכז פיתוח גלובלי, המתמקד בפיתוח מוצרים המספקים יעילות גבוהה מאוד ושרידות לאורך זמן, כמו גם טכנולוגיות לאנרגיה חליפית וטכנולוגיות כוח למגוון יישומים ומוצרים בתחומים כגון: מערכות מידע, מוצרי צריכה אלקטרוניים, מכונות לתעשייה, תאורה, ציוד רפואי ומערכות אנרגיה אלטרנטיבית. 

לדברי אלון עילם, מנכ"ל ויז'ואל ד.ג: "הפתרונות של FSP GROUP משלימים את סל הפתרונות שאנו מספקים בעולם רכיבי המחשב של מותגים מובילים בעולם. המוצרים של FSP נחשבים ליעילים, אמינים וירוקים ולכן בחרנו לחתום על הסכם לייצוגם הבלעדי בישראל". 

ויז'ואל ד.ג היא אחת מחברות ההפצה הגדולות בישראל. החברה מפיצה פתרונות בתחום השרתים, מערכות אחסון, גיבוי, ציוד תקשורת, מחשבים ניידים ורכיבי מחשב של מותגים כגון: לנובו, Qnap, HPE Aruba, Adata, Asus, IBM ועוד. לצד חברת ויז'ואל פועלות חברת ויז'ואל סקיוריטי המפיצה פתרונות אבטחת מידע וניהול רשת וחברת בלוז, המפיצה את הטכנולוגיות של רד האט בישראל.  

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל