חיבור בין עבר להווה בפרויקט שילוט דיגיטלי מיוחד בחנויות היוקרה של נורדיסקה קומפאנייט בשטוקהולם

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שילוב מיוחד ויוקרתי של שילוט דיגיטלי עם מידע ושיווק (תמונה: Visual Art)

 

נורדיסקה קומפאנייט (Nordiska Kompaniet) – שפירוש שמה הוא 'החברה הנורדית' – מוכרת היטב בשוודיה בזכות שתי חנויות הכלבו היוקרתיות שלה הפועלות כבר למעלה מ-100 שנה. כשבעליהן החליטו שהגיע הזמן לשדרג אותן למאה ה-21 היה ברור שהם צריכים לשלב שילוט דיגיטלי שיעביר לקונים את התכנים המבוקשים. אבל היה להם כלל אצבע מאוד חשוב ומוחלט: הם רצו לעשות את זה בלי לפגוע בעיצוב המאוד מוקפד של הבניינים שתוכננו במיוחד כדי לשדר שילוב של יוקרה ומסורתיות ברוח חנויות הכלבו הגדולות בניו יורק, פריז ולונדון.

החברה שנבחרה לצורך ביצוע הפרויקט, ויז'ואל ארט (Visual Art) השוודית, נדרשה לפעול באופן צמוד עם הארכיטקטים של בתי הכלבו כדי להבטיח שעיצוב המסכים ובחירת המקומות בהם יוצבו ישתלבו בנוף.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
קביעת תכנים מדויקים עם תוכנת ניהול תוכן ייעודית (תמונה: Visual Art)

 

התוצאה של הפרויקט היא הצבה של יותר מ-70 מסכים דיגיטליים שכל אחד מהם צופה במסגרת נחושת המיוצרת ביד וסביבה רצועת עור, שמקיפה את תחתית וצדי המסך ונמתחת לוו בקיר מעליו, כדי לתת אשליה כאילו המסך תלוי על וו. המסכים מוקמו בכניסות, במעליות, סביב המדרגות הנעות ובאזורים מרכזיים אחרים, ומציגים פרסומות למבצעים ומוצרים, לצד מפות של הקומות והמחלקות השונות בממשק שעוצב גם הוא במיוחד עבור נורדיסקה קומפאנייט.

התוכן לשלטים מועבר באמצעות מערכת ניהול תוכן שיצרה ויז'ואל ארט בעצמה, והיא מאפשרת לצוות החנות לעדכן את השלטים במבצעים חדשים בכל רגע נתון. היא גם מאפשרת לתכנן מראש פרסומים שיופיעו בשעות מסוימות ובאזורים מסוימים בחנות, ועוקבת אחר מצבו של כל מסך בחנות ונגן המדיה המפעיל אותו כדי להתריע בפני צוות האחזקה על כל תקלה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל