מטריקס מוצרי תוכנה תשווק את מערכת הגנת הסייבר של Cybowall

מטריקס מוצרי תוכנה החלה לשתף פעולה עם חברת הסייבר Cybowall – חברת סטארט אפ ישראלית אשר מעניקה פתרון אבטחת מידע מקצה לקצה מפני מתקפות סייבר וניטור נוזקות ברשת, בשילוב בינה מלאכותית. חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תשווק את פתרון האבטחה של Cybowall בקרב לקוחותיה החל מחודש יולי.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
זיו שמחון קרדיט הילה מרקוביץ

מתקפות סייבר ופרצות אבטחת מידע הפכו לאחד האיומים המרכזיים העומדים בפני ארגונים. חברות ישראליות עומדות חשופות בפני מתקפות סייבר מחוץ למדינה, מתקפות אשר מאיימות בחשיפת פרטים, הדלפת מידע ואף פגיעה בעבודה השוטפת של הארגון ועלולות לגרום לנזקים בהיקפים כספיים גבוהים.   

חברת הסטארט אפ Cybowall שמה לה למטרה לשנות את שיטת ההגנה מפני מתקפות סייבר באמצעות שילוב של בינה מלאכותית הלומדת התקפות חדשות בצורה אוטונומית ומונעת התקפות בזמן אמת. הטכנולוגיה  מיישמת כלי אבטחת מידע באינטגרציה מלאה ומובנת הפועלת באופן אקטיבי למניעת פרצות סייבר, ופועלת להקטנת הפגיעה בעת מקרה התקיפה ולאחריה. הפלטפורמה פועלת כמעטפת הגנה ארגונית כנגד איומים שונים באמצעות שימוש במגוון מנועי אבטחת מידע ומאפשרת מתן מענה לארגונים בסקטורים שונים באמצעות התקנה פשוטה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אמיר הראל קרדיט יחצ

אמיר הראל, VP ומוביל הפיתוח העסקי במטריקס מוצרי תוכנה, אמר: "במהלך השנה האחרונה סייענו רבות ללקוחות שלנו בהתאמה זריזה של מערכות המידע לשינוי שנדרש מכולנו ללא הודעה מוקדמת. בצד כל השינויים הנדרשים, נושא תקיפות הסייבר והכפרה ("כופר") עלה באופן משמעותי מאוד לנוכח האיומים שהולכים וגוברים. על אף מאמצי ההגנה ופתרונות תוכנה מתקדמים, חברות רבות במשק עדיין נותרו חשופות למתקפות סייבר כאלה ואחרים, וכחלק מהאחריות שלנו לספק פתרונות במגוון התחומים עבור לקוחותינו, חיפשנו אחר פתרון אבטחה איכותי ומקיף אשר יצליח לענות על הצורך בצורה הטובה ביותר".

זיו שמחון, סמנכ"ל מכירות ב-Cybowall, אמר: ״שיתוף הפעולה עם חברה מובילה טכנולוגית כמו מטריקס מסמל מבחינתנו אות נוסף לאיכות הפתרון הייחודי שמעניקה Cybowall. אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה ובטוחים כי נוכל יחד לצמצם את עלויות אבטחת המידע בקרב ארגונים ולתת מענה מקיף לצורך הקיים בשוק באמצעות פתרון של חברה ישראלית". 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל