לאן פניה של תעשיית השילוט החכם המשגשגת בשנת 2016?

תעשיית השילוט החכם, הכוללת את כל תחום התוכן הדיגיטלי והאינטראקטיבי על גבי מסכים מקצועיים: קירות וידאו, עמדות מידע  ושירות או שלטי פרסום המיועדים למגזרים   מגוונים כמלונאות, קמעונאות, פרסום וכו', התרחבה והשתכללה בצורה יוצאת דופן במהלך שנת 2015. לרגל שנת 2016 התראיינו לאחרונה מיטב אנשי התעשייה למגזין המוביל Digital Signage Today וחשפו את תחזיותיהם לתחום השילוט הדיגיטלי לשנה הקרובה.

מנכ"ל חברת Omnivex הקנדית דאג בניסטר רואה ברכיבים החדשים כמו חיישנים בשורה של ממש למגוון תעשיות: "התקנים כמו חיישנים פותחים עבורנו את הדלת לעולם חדש הכולל חוויה דיגיטלית מותאמת אישית בכל התעשיות. כך למשל בשוק הקמעונאות, כאשר נסתכל על אחד המוצרים בחנות, ההתקנים שסביבנו אם בנייד או במסך הדיגיטלי הקרוב, יספקו מידע על המוצר. בתחום החינוך, יוכלו בתי ספר לשלב חיישני התראה על שריפות, אבטחה ותחזוקה באמצעי השילוט הדיגיטלי ולספק התראות ומידע קריטי בזמן אמת. בשנת 2016 הארגונים יבינו שאי אפשר להסתפק בהגעת המידע למובייל בלבד, אלא הוא צריך להגיע לכל התקן קיים.

, לאן פניה של תעשיית השילוט החכם המשגשגת בשנת 2016?, AVmaster מגזין המולטימדיהניק פירנלי, מנכ"ל SignStix הבריטית רואה בשגשוג של השבבים מבוססי ARM בשורה שמאפשרת תפוצה יותר רחבה של פתרונות השילוט הדיגיטלי: "שוק השילוט הדיגיטלי התבגר, כיום השימוש ב-4K הוא נפוץ והשגשוג של התקנים מבוססי ARM מתוצרת סין מאפשרים מחיר נמוך יותר וביצועים טובים שיכולים להינתן במחירים של 100 דולר. ההתקנים האלה אמינים ובהישג יד והם נמצאים בלוחות המיוצרים על ידי השמות הגדולים בשוק. כיום אנו רואים כי ארגונים מבינים כי שילוט דיגיטלי הוא חובה ולא בבחינת "טוב שיהיה" אלא בבחינת "חובה שיהיה", עם קמעונאים שמטמיעים פתרונות שילוט דיגיטליים כחלק מאסטרטגיית המכירות של החנות."

, לאן פניה של תעשיית השילוט החכם המשגשגת בשנת 2016?, AVmaster מגזין המולטימדיהA Jay, סגן נשיא בחברת Mvix האמריקאית מעריך כי שנת 2016 תהיה בסימן עליית קרנם של מסכים קטנים יותר בשימושים פונקציונאליים:" בשנת 2016 נראה התרחבות של פרוייקטים קטנים יותר כמו שלטי כניסה, שלטי הכוונה,  שלטים בעמדות מכירה (POP), שלטי מבצעים ועוד במסכים בגודל של 15 – 20 אינטש המותאמים לקהל מצומצם יותר בגודלו ושונים מבחינת התוכן המוצג בהם. בנוסף בשל הירידה במחיריהם של מסכים בעלי מסגרת מינימלית או דקה ביותר, אנו צופים עלייה בשימוש בקירות וידאו של 9 מסכים ומעלה. אם הטרנדים של 2015 ימשיכו, נראה מתחרים נוספים נכנסים לשוק והגדלה משמעותית של הפורטפוליו והניסיון שמציעות החברות הקיימות."

ג'ובאני מנסיני, ראש חטיבת שיווק גלובלי ב- E Ink האמריקאית צופה כי השימוש בשילוט הכולל וידאו או תמונות מתחלפות יהפוך נפוץ יותר וכן כי השימוש במעבדי אינטל לצד Windows 10 של מיקרוסופט יתרחב: "אנו צופים התקנות רבות יותר של שילוט חוץ, עם הרחבת השימוש בשילוט וידאו או תמונות מתחלפות, התפתחות של תחום העיצוב, והבנה גוברת של ארגונים כי השילוט הדיגיטלי הוא חלק מחווית הלקוח והמיתוג הכללי של החברה."

, לאן פניה של תעשיית השילוט החכם המשגשגת בשנת 2016?, AVmaster מגזין המולטימדיהנוודיפ רידי, מנמ"ר ב- Enplug האמריקאית צופה כי למול שבבי ARM צפויה אינטל להוזיל את המעבדים שלה: "אינטל עשתה כמה צעדים קדימה בהקטנת עלויות המעבדים שלה, כך שאנו מצפים לשילוב של מערכת הפעלה ווינדוס 10 עם מעבדי אינטל במחירים תחרותיים יותר למול שבבי ARM ותמיכה ביכולות המתקדמות ביותר."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל