מגמות וקווים מנחים בשוק השילוט הדיגיטלי ב-2019

, AVmaster מגזין המולטימדיה
הדוכן של פירלס בתערוכת DSE 2019 שנערכה לאחרונה (תמונה: בלוג Peerless AV)

 

פתרונות השילוט הדיגיטלי המודרניים יאפשרו ללקוחות להפעיל את הדמיון ברמות גבוהות יותר בעת שהם בוחנים את צרכי ה-AV והשילוט הדיגיטלי שלהם. כך טוען בריאן מק'קלינס בפוסט שכתב באתר הרשמי של פירלס (Peerless AV). בפוסט מציג מק'קלינס כמה מהמגמות שיאפיינו את 2019 בתחום השילוט הדיגיטלי, וזאת כמסקנות מתערוכת DSE 2019 שנערכה לאחרונה.

לדבריו אחד ההיבטים הוא יצירת התקנים מחודשים שישפרו את יעילות צריכת האנרגיה של הפתרונות תוך שמירת ערך, כשכבר במהלך התערוכה ניתן היה לראות כיצד יש התמקדות רבה בתכונות כמו עמידות ושימוש ב-LED יעיל במיוחד בכל מקום שאפשר כדי להשיג את המטרה הזו.

בנוסף יש גם התייחסות רבה יותר אל משתמשי הקצה עצמם. "ככל שהצרכנים נהיים מודעים יותר להשפעות שיש לאור הנפלט מהתקנים על תבניות השינה והבריאות לזמן ארוך, חשוב לגלות שיצרני שילוט דיגיטלי מבצעים התאמות לפתרונות שלהם, עם התמקדות חזקה בבריאות של המשתמשים", כתב מק'קלינס.

היבט נוסף חשוב שקשור ישירות למשתמשים, שבסופו של דבר הם אלה שהמידע המוצג על השלטים מיועד להם, הוא התחזקות הפופולריות בשימוש בתובנות לקוח מבוססות מיקום כדי לספק פרסום מותאם ואישי יותר. כדי להשיג זאת משתמשים בשילוב מתקדם של תוכנה, תשתיות IT ופתרונות שילוט דיגיטלי מתקדמים עם גיבוי של תכנים עשירי מידע המתבססים ונוצרים תוך שימוש באנליטיקה – וזו מגמה שמשתלבת יחד עם הצורך ליצור חוויה עוטפת שלמה תוך שימוש יעיל יותר במרחבים הפיזיים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל