אתר חדש מבית HDBaseT Alliance הולך צעד נוסף קדימה לטובת האינטגרטור

לאחרונה שודרג אתר Alliance HDBaseT ברמה הקונספטואלית לצורך התאמה מקסימלית שלו למשתמשיו: האתר מהווה פלטפורמה שימושית ותומכת למידע טכני, שאלות ותשובות עבור 17,500 יצרנים, מתקינים, אינטגרטורים ויועצים מרחבי העולם אשר באים במגע עם טכנולוגיית HDBaseT של ולנס.

ארגון HDBaseT Alliance הוקם במטרה לקדם את תקן HDBaseT של ולנס להפצת תכני מולטימדיה ברזולוציה גבוהה ללא דחיסה על גבי כבל LAN בעסקים ובמקומות ציבוריים (ולאחרונה אף בתחום הרכב), ולחבר בין שחקני מפתח מובילים בשוק מוצרי הקצה.

האתר החדש מאפשר ליצרנים להעביר בקשות אישור המוצרים במעבדות מוסמכות של ולנס. כל מוצר שעובר את תהליך האישור מופיע במאגר המידע של החברה ומאפשר למתקינים לקבל מידע אודותיו (על פי: יצרן, קטגוריה, חיפוש חופשי), לבחון את מאפייני המוצר שנבדקו במעבדה ואף לבדוק תאימות בין שני מכשירים באמצעות ממשק וובי או באמצעות האפליקציה הייעודית  למובייל (Android, iOS).

, אתר חדש מבית HDBaseT Alliance הולך צעד נוסף קדימה לטובת האינטגרטור, AVmaster מגזין המולטימדיה
בנוסף ניתן להתרשם באתר המשודרג מהתרחבותה של ולנס לשלושה תחומים נוספים: החברה אשר החלה את דרכה בתחום האודיו וידאו העסקי מציעה פתרונות נוספים לתחום המכונית המחוברת, המגזר הצרכני הביתי והמגזר התעשייתי.

1) HDBaseT Audiovisual – פתרונות לתעשיית האודיו וידאו המאפשרים ביצועים גבוהים ושימוש בכבל יחיד המאפשר העברה של אודיו וידאו דיגיטלי באיכות UHD, אתרנט, בקרה, USB, וחשמל על גבי כבל LAN באורכים של עד 100 מטרים.

2) HDBaseT Automotive – פתרונות לתחום המכונית המחוברת המאפשרים העברה של וידאו ודאטה בתפוקה גבוהה על ידי כבל אחד ומבטיחים ביצועים מהירים והשהייה נמוכה.

3) HDBaseT Industrial – פתרונות  החיבוריות בסביבה התעשייתית: הגבלות הנובעות מאורכי הכבל, איכות הכבל ומחירו, התקנות מורכבות, אינטראקטיביות, השהייה ועוד ואשר מאפשרים העברה של אודיו וידאו, אתרנט, שליטה ובקרה, USB וחשמל.

4) HDBaseT Consumer – פתרונות חיבוריות אלגנטים, פשוטים ובעלי ביצועים גבוהים למגוון היישומים הביתיים.

עבור תחום האוטומטיב המתפתח של החברה (קראו כאן) הוקם לאחרונה אתר תדמית חדש, מרשים בעיצובו ובפשטות השימוש בו תחת השם  Valens Automotive והוא כולל מידע רב על טכנולוגיית HDBaseT לתחום המכוניות המחוברות הפורח ועל יישומיו במערכות ה-ADAS וה- Infotainment ברכבים.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל