יום חמישי , דצמבר 2 2021

אתר חדש מבית HDBaseT Alliance הולך צעד נוסף קדימה לטובת האינטגרטור

לאחרונה שודרג אתר Alliance HDBaseT ברמה הקונספטואלית לצורך התאמה מקסימלית שלו למשתמשיו: האתר מהווה פלטפורמה שימושית ותומכת למידע טכני, שאלות ותשובות עבור 17,500 יצרנים, מתקינים, אינטגרטורים ויועצים מרחבי העולם אשר באים במגע עם טכנולוגיית HDBaseT של ולנס.

ארגון HDBaseT Alliance הוקם במטרה לקדם את תקן HDBaseT של ולנס להפצת תכני מולטימדיה ברזולוציה גבוהה ללא דחיסה על גבי כבל LAN בעסקים ובמקומות ציבוריים (ולאחרונה אף בתחום הרכב), ולחבר בין שחקני מפתח מובילים בשוק מוצרי הקצה.

האתר החדש מאפשר ליצרנים להעביר בקשות אישור המוצרים במעבדות מוסמכות של ולנס. כל מוצר שעובר את תהליך האישור מופיע במאגר המידע של החברה ומאפשר למתקינים לקבל מידע אודותיו (על פי: יצרן, קטגוריה, חיפוש חופשי), לבחון את מאפייני המוצר שנבדקו במעבדה ואף לבדוק תאימות בין שני מכשירים באמצעות ממשק וובי או באמצעות האפליקציה הייעודית  למובייל (Android, iOS).

אתר חדש מבית HDBaseT Alliance הולך צעד נוסף קדימה לטובת האינטגרטור, AVmaster
בנוסף ניתן להתרשם באתר המשודרג מהתרחבותה של ולנס לשלושה תחומים נוספים: החברה אשר החלה את דרכה בתחום האודיו וידאו העסקי מציעה פתרונות נוספים לתחום המכונית המחוברת, המגזר הצרכני הביתי והמגזר התעשייתי.

1) HDBaseT Audiovisual – פתרונות לתעשיית האודיו וידאו המאפשרים ביצועים גבוהים ושימוש בכבל יחיד המאפשר העברה של אודיו וידאו דיגיטלי באיכות UHD, אתרנט, בקרה, USB, וחשמל על גבי כבל LAN באורכים של עד 100 מטרים.

2) HDBaseT Automotive – פתרונות לתחום המכונית המחוברת המאפשרים העברה של וידאו ודאטה בתפוקה גבוהה על ידי כבל אחד ומבטיחים ביצועים מהירים והשהייה נמוכה.

3) HDBaseT Industrial – פתרונות  החיבוריות בסביבה התעשייתית: הגבלות הנובעות מאורכי הכבל, איכות הכבל ומחירו, התקנות מורכבות, אינטראקטיביות, השהייה ועוד ואשר מאפשרים העברה של אודיו וידאו, אתרנט, שליטה ובקרה, USB וחשמל.

4) HDBaseT Consumer – פתרונות חיבוריות אלגנטים, פשוטים ובעלי ביצועים גבוהים למגוון היישומים הביתיים.

עבור תחום האוטומטיב המתפתח של החברה (קראו כאן) הוקם לאחרונה אתר תדמית חדש, מרשים בעיצובו ובפשטות השימוש בו תחת השם  Valens Automotive והוא כולל מידע רב על טכנולוגיית HDBaseT לתחום המכוניות המחוברות הפורח ועל יישומיו במערכות ה-ADAS וה- Infotainment ברכבים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל