ציוד האודיו המתקדם של החברה יאפשר לקיים בקולג' לימודים מרוחקים ופרונטליים ברמה הגבוהה ביותר שיש ולזכות ביתרון תחרותי על פני שאר מוסדות הלימוד בסביבה

קרדיט: Clearone

הקולג' הקהילתי "מסה" (MCC) נחשב לאחד הקולג'ים הגדולים ביותר באזורו במדינת אריזונה והוא משרת כ-26,000 סטודנטים הלומדים בשלושה קמפוסים שונים.

בעקבות סגרי הקורונה, מחלקת המדיה בקולג' הבינה שמעתה והלאה לימודים מרוחקים הם לא בגדר מותרות, אלא צורך בסיסי. לכן ב-MCC ניצלו את ההזדמנות שנקרתה בדרכם והתקציב שהתפנה על מנת לשדרג את היכולות של הקולג' בתחום.

הצוות החל בסקירת שני פתרונות אודיו פופולאריים מבין ClearOne: מיקרופונים תלויים בתצורת "בימפורמינג" (Beamforming) מסדרת COLLABORATE® Versa™ Pro CT ומיקסר לעיבוד אותות דיגיטליים המיועד לחללי לימוד קטנים (Huddle Rooms).

בעקבות התוצאות המוצלחות והמשוב החיובי של המרצים והסטודנטים הוחלט על רכישת 28 מיקסרים נוספים והתכנון הוא שעד מאי 2023, כ-200 חדרי לימוד ייהנו מהמערכת. 8 חללים נוספים וגדולים במיוחד ייהנו מיקסרים מסדרת ClearOne Converge Pro 2 המיועדת לארגונים גדולים. חלק מהמיקרופונים הקיימים ישולבו גם הם בחללים הגדולים במטרה למקסם את השימוש בציוד הקיים.
על פי מנהל התמיכה הבכיר בקולג', ג'ף פורסטר, לימודים מרוחקים איכותיים מיועדים לא רק עבור תלמידים שלא יכולים להגיע אל הקמפוס מסיבה כזו או אחרת, אלא גם עבור הורים או עובדים מקצועיים שמעוניינים לקדם את הקריירה או ההשכלה שלהם באמצעות האקדמיה (בדומה לגמול השתלמות אצלנו).

בנוסף השדרוג הטכנולוגי מהווה זריקת מרץ עבור מסלולי הלימוד הארוכים (באורך 4 שנים) שיפתחו בקרוב בקולג' ויתרון על פני הקולג'ים האחרים בשוק הלימודים התחרותי.

בסופו של דבר היעד הוא לשדרג כ-2/3 מכיתות הלימוד עם פתרונות האודיו של ClearOne ללא צורך לוותר או להחליף את התשתית הקיימת (שתחובר באופן אנלוגי למיקסרים החדשים). חלק מהחדרים יהיו פתוחים לכל מי שיעשה שימוש במערכת הזמנת החדרים ואילו חלק מהם יהיו שמורים לפרופסורים בכירים.
גם השימוש בתכונות המתקדמות במערכת יהיה טריוויאלי ולא תלוי בצוות ה-IT. לדוגמה, ביטול הד אוטומטי (AEC) ושימוש במצלמות PTZ.

עוד תכונה שהופכת את המערכת של ClearOne לגמישה במיוחד בכל הנוגע ללימודים מרוחקים היא התמיכה בכל תוכנות הוועידה הנפוצות כיום ובכלל זאת Cisco WebEx®, Zoom™, Microsoft Teams® ו- Google Meet™. מלבד זאת יש כמובן תמיכה במערכת הייעודית של ClearOne, COLLABORATE® Space.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG