כחול לבן בארה"ב – סילורה מגיעים לאינפוקום 2018 גם השנה ובגדול

כשתערוכת ISE 2018 כמעט חצי שנה מאחוריה, מופיעה חברת סילורה בתערוכה הגדולה השנייה השנה, הלא היא אינפוקום.

חצי שנה הם נצח בחיי יצרן בתחום ה-AV המקצועי, זמן המשמש את היצרנים להשיק מוצרים שהוכרזו, לשפר מוצרים שטרם הוכרזו ולהכין מוצרים להשקה בעיתוי החם ביותר בתקופה זו של השנה – תערוכת אינפוקום. עם הלחצים, ההיערכות והסגירות האחרונות רגע לפני שעולים על המטוס, ראיינו את אלי שובי – מנכ"ל חברת סילורה, על מנת לשמוע ממנו על השינויים שחלו מאז תערוכת ISE ולמה להיערך בתערוכת אינפוקום הקרובה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אלי שובי, מנכ"ל סילורה (תמונה- יח"צ)

מה קרה בין ISE לאינפוקום בסילורה?

בחודשים האחרונים נערכנו לשלוש השקות משמעותיות. הראשונה היא עדכון לפתרון ה-AV Over IP שלנו, שיכלול תמיכה בקיר וידאו – חיבור של ארבעה פורסים (Decoder) יוכל ליצור תמונה שלמה, מפה דינמית (האינטגרטור יוכל לייצר מפה ריאליסטית של החדר) שתקל על המשתמש להבין היכן נמצא הרכיב ברמת החדר, תמיכה נוספת לרזולוצית 4K ועוד פי'צרים מעניינים. ההשקה צפויה בשבועות הקרובים. ההשקה השניה היא של הזיכיון להפיץ בארץ את מוצרי חברת SY  הבריטית. מדובר בפורטפוליו רחב מאוד של מוצרים איכותיים, עיצוב שאין שני לו (פרופיל מוצר דק במיוחד) ובמחירים תחרותיים ביותר, וההשקה השלישית והמשמעותית ביותר היא של מטריצת HDMI/HDBaseT 4K60 4:4:4  עם תמיכה ב HDR. למיטב ידיעתנו יש רק עוד חברה אחת בעולם שמשיקה מוצר דומה. המטריצה מתבססת על הטכנולוגיה החדשה ביותר של וואלנס, וזו דוגמא נפלאה לשיתוף הפעולה הצמוד בינינו.

מה תציגו באינפוקום ?

השנה בחרנו להתמקד בשיתוף הפעולה המתמשך עם HDBaseT Alliance, אשר יוצג בביתן שלהם בו גם אנחנו נציג כאורחים את מטריצת ה 4K60 4:4:4. בנוסף נציג גם הדגמה חיה של גרסת ה-AV Over IP העדכנית שלנו. מאחר וההדגמה אינה מתאפשרת מפאת חוסר מקום בביתן, נשמח לארח מבקרים באיזור מוגדר במלון בו אנחנו מתארחים לתצוגה מקיפה וייחודית.

מה אתה צופה שנראה בתערוכה ?

לדעתי נראה לחץ גדול מאוד של החברות על מערכות ה IP  שלהן. החברות השקיעו הרבה מאוד כסף בפיתוח מערכות שעוד לא מחזירות את ההשקעה ולכן אני צופה שיהיה לחץ לקדם אותן בתערוכה. במקביל, וואלנס לא שוקטת על השמרים ומציגה טכנולוגיות חדשות. אנחנו נציג פתרון אמיתי ודי ייחודי למי שמחפש הרחקה של וידאו באיכות גבוהה ביותר, ואילו בוואלנס יציגו את ה TSwitch שיתן קונטרה לפתרונות ה-AV Over IP, עבור מערכות קטנות יחסית וסגורות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

מסר למבקרים מישראל ?

אני חושב שכל ישראלי שמגיע לתערוכה יתגאה לבוא אלינו לביתן, חברה ישראלית קטנה שמפתחת את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם, על גבי טכנולוגיה של חברה ישראלית אחרת (וואלנס). בעיני זה חשוב ומשמעותי. אני משוכנע שהמבקרים יווכחו עד כמה משמעותית הטכנולוגיה שתוצג על ידי סילורה ומהן יכולות החברה, ויצאו עם הרבה דברים לספר עליהם בהמשך.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל