תערוכת UC EXPO בת היומיים, נחתמה ב-18 למאי על ידי מספר דוברים אשר התמקדו בעתיד עולם ה-Unified Communications וכן בחידושים המשמעותיים בתעשייה זו.

תחילת יומה האחרון של התערוכה נפתח עם סנורה קסבו (Snorre Kjesbu), מנכ"ל Cisco Collaboration Endpoints Technology Group בחברת Cisco. קסבו התעמק בחשיבות הקולבוריישן (שיתופיות) בסביבת העבודה היומיומית ובשאלה כיצד מובילי IT יכולים לתמוך בקולבוריישן בצורה טובה יותר, זאת לצד דיון על השימוש בחידושים האחרונים לטובת צוותי עבודה. קסבו הדגים בנוסף את ה-Spark Board, פרי פיתוח מבית Cisco אשר עונה על דרישות החדשנות והקולבוריישן ומספק מענה לטובת פגישות ווידאו ואף פגישות לא מקוונות של צוותי עבודה.

אדריאן מאי (Adrian May), תכניתן ראשי ב-Kazendi, המחיש את הצורך בחדשנות תוך שימוש ב-Hololens מבית Microsoft על הבמה. הוא הדגים את השילוב והשימוש החדשים בטכנולוגיית מציאות מדומה וכיצד הדבר יכול לשנות גישה של לקוחות לסביבות עבודה. מנגד, בלייר פלזנט (Blair Pleasant), נשיא ואנליסט בכיר ב-COMMfusion, אירח פאנל חי ובו דיון על עתיד ה-UC. בדיון התארחו אנדרו מאהר (Andrew Maher) מ-Avaya, קרי הוליס מ-Skype של Microsoft וטורמוד רי (Tormod Ree) מ-Cisco.

בתגובה על UC EXPO 2017, מסר בראדלי מאול-פינץ' (Bradley Maule-ffinch), מנהל Portfolio ל-UC EXPO, EMEA: "פעם נוספת סייעו המציגים והדוברים בתערוכה להצלחתה הגדולה. נרשמה נוכחות גדולה בתערוכה, והדוברים שלנו העבירו מספר תובנות וסמינרים על הטכנולוגיה אשר עתידה לשנות את הדרך בה אנו עובדים. אנו מצפים לראות את כולם שוב בשנה הבאה ב-UC EXPO 2018 כאן ב-EXCel".

לסיקור היום הראשון של התערוכה

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל