יום ראשון , דצמבר 5 2021

סיכום תערוכת UC EXPO 2017

תערוכת UC EXPO בת היומיים, נחתמה ב-18 למאי על ידי מספר דוברים אשר התמקדו בעתיד עולם ה-Unified Communications וכן בחידושים המשמעותיים בתעשייה זו.

תחילת יומה האחרון של התערוכה נפתח עם סנורה קסבו (Snorre Kjesbu), מנכ"ל Cisco Collaboration Endpoints Technology Group בחברת Cisco. קסבו התעמק בחשיבות הקולבוריישן (שיתופיות) בסביבת העבודה היומיומית ובשאלה כיצד מובילי IT יכולים לתמוך בקולבוריישן בצורה טובה יותר, זאת לצד דיון על השימוש בחידושים האחרונים לטובת צוותי עבודה. קסבו הדגים בנוסף את ה-Spark Board, פרי פיתוח מבית Cisco אשר עונה על דרישות החדשנות והקולבוריישן ומספק מענה לטובת פגישות ווידאו ואף פגישות לא מקוונות של צוותי עבודה.

אדריאן מאי (Adrian May), תכניתן ראשי ב-Kazendi, המחיש את הצורך בחדשנות תוך שימוש ב-Hololens מבית Microsoft על הבמה. הוא הדגים את השילוב והשימוש החדשים בטכנולוגיית מציאות מדומה וכיצד הדבר יכול לשנות גישה של לקוחות לסביבות עבודה. מנגד, בלייר פלזנט (Blair Pleasant), נשיא ואנליסט בכיר ב-COMMfusion, אירח פאנל חי ובו דיון על עתיד ה-UC. בדיון התארחו אנדרו מאהר (Andrew Maher) מ-Avaya, קרי הוליס מ-Skype של Microsoft וטורמוד רי (Tormod Ree) מ-Cisco.

בתגובה על UC EXPO 2017, מסר בראדלי מאול-פינץ' (Bradley Maule-ffinch), מנהל Portfolio ל-UC EXPO, EMEA: "פעם נוספת סייעו המציגים והדוברים בתערוכה להצלחתה הגדולה. נרשמה נוכחות גדולה בתערוכה, והדוברים שלנו העבירו מספר תובנות וסמינרים על הטכנולוגיה אשר עתידה לשנות את הדרך בה אנו עובדים. אנו מצפים לראות את כולם שוב בשנה הבאה ב-UC EXPO 2018 כאן ב-EXCel".

לסיקור היום הראשון של התערוכה

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל